2022 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybų komandų sudėtys

2022 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos


Garant Group
Žilvynas Kymantas, Tadas Gudauskas, Vytautas Laurinaitis, Justas Vilavičius, Žymantas Butkus, Edgaras Voitechovskis, Aurimas Jurgelavičius, Gerdas Kančelskis, Saulius Varkalis, Orestas Abramavičius, Kazimieras Žutautas, Robertas Šalkauskas, Andrius Pancerovas, Paulius Ruseckas, Edvinas Razutis, Žydrūnas Karpis, Tadas Jaugelavičius, Rokas Borusas, Almantas Mickus, Mantas Grigaitis, Joris Kabelka, Marius Stonkus, Marius Valskis

FK Jonušai
Osvaldas Bieliauskis, Arnas Vaseris, Matas Ilginis, Deividas Gibėža, Artūras Valatkevičius, Mindaugas Bielskis, Artūras Beizakas, Arnas Dumbrauskas, Gediminas Petkevičius, Elijus Klapatauskas, Vilius Čižauskas, Rokas Vitkauskas, Artūras Kumpis, Stepas Šiaulytis, Linas Kokanskas, Ignas Tamašauskas, Nojus Andrejevas, Žygimantas Šakys, Laurynas Gedmintas, Tadas Vaičekauskas, Aurimas Stripinis, Simonas Alsys, Aurimas Barsteika, Erlandas Seselskis, Jogaila Šimkus

Tobula Instaliacija-Baltai
Gediminas Venckus, Robertas Poškus, Karolis Kelpšas, Andrius Gedgaudas, Paulius Lukoševičius, Nedas Šimkutis, Pavelas Domas, Giedrius Zaniauskas, Žilvinas Kelpšas, Egidijus Bucevičius, Andrius Marcinkevičius, Dalius Tomkevičius, Aleksej Zbun, Benas Kentra, Edgaras Drąsutis, Emilijus Golikovas, Dominykas Umantas.

Klaipėda City
Dmitrij Jakovlev, Mantas Šumskis, Dacys Stasys, Vaidotas Juškus, Vitalij Gurejev, Dovydas Zakrevskij, Aidas Capas, Denis Dobrijan, Mindaugas Zaveckas, Tomas Norkūnas, Roman Abrašin, Anton Ananjev, Justas Adamas, Andrius Jotko, Mindaugas Jusis, Dmitrij Blokhov, Mantas Razonas, Rokas Černiauskas, Emil Kochemassov, Viktor Klesčionok, Rolandas Kuncė, Artiom Drozdov, Artur Seražidenov

FC Suoliukas
Andrej Smyslov, Ernestas Gedminas, Edgar Dorogavcev, Sergej Smyslov, Tadas Baronas, Scott Palmer, Eimantas Rudavičius, Donatas Žičkus, Simonas Pilypas, Ramūnas Narvilas, Lukas Bielskis, Tomas Bardauskas, Šarūnas Genčius, Albertas Sausarys, Vilius Mišeika, Martynas Šiaulytis, Tomas Šniauka, Edvardas Bacevičius, Rokas Girtautas, Arvydas Dapkus

FK Granata
Nerijus Paulauskas, Evaldas Misiūnas, Aurimas Tamkevičius, Andrius Rakauskas, Mantas Perepliotovas, Artūras Jakovenka, Deivydas Gedvilas, Tadas Kazlauskas, Edvinas Girdenis, Kazimieras Gnedojus, Gvidas Juška, Haroldas Jonauskis, Andrius Jokšas, Mindaugas Bagužis, Edgaras Anaškin, Donatas Navikas, Lev Son, Lukas Nedzinskas.

Fasoul
Aldas Žernys, Domas Alijošius, Vilius Kasparavičius, Aleksandr Nikolajenko, Emmanuel Abiola Adeshina, Konstantin Andrejenko, Dmitrijus Ryndinas, Jevgenij Bulbenkov, Artiom Lysakov, Aleksandr Kutkovič, Denis Demereckas, Mohamed Sahbi, Gedas Jakubauskas, Ignas Kvedaras, Kęstutis Žymantas, Kęstutis Budreckas, Marius Prišmontas, Valentas Mitkus, Nerijus Jurkaitis, Vygandas Jurkaitis, Rimantas Stankus, Vakaris Bagdanskas

EDM Statyba-Sendvaris
Mark Šin, Manuchim Ogundu, Kasparas Karalis, Nedas Kneita, Mantas Kurapatkinas, Dalius Pinskas, Ugnius Petrikas, Karolis Gricius, Benas Alseika, Robertas Rimutis, Vitalijus Limontas, Gerdas Kančelskis, Dovydas Narkus, Gražvydas Žakys, Robertas Gudas, Simonas Pranauskas, Tadas Jurkus, Eimantas Šeškevičius, Tomas Bardauskas, Antanas Navickas, Karolis Tendys, Liudas Šeputis, Vincentas Narušis, Lukas Šarkauskis

Futera
Tomas Vainoras, Gražvydas Steckys, Ramūnas Litvinas, Edgaras Vigelis, Michail Polevanov, Mindaugas Grušauskas, Arūnas Gadeikis, Audrius Gadeikis, Vaidotas Bukelevičius, Mindaugas Riklevičius, Jonas Butkevičius, Darius Radavičius, Donaldas Jautžemis, Tautvydas Ambraziūnas, Paulius Kubilius

Triton LT
Jurgis Petrauskas, Darius Gritkus, Aidas Viršilas, Tadas Surblys, Mantas Pakalniškis, Vaidas Maziliauskas, Vitalij Sokolov, Domininkas Matutis, Mindaugas Antanavičius, Jonas Lisauskas, Marius Runkauskas, Aivaras Kubilius, Petras Jokužis, Aleksej Vorovskij, Justas Rupeika, Karolis Jundulas, Nerijus Viskantas, Rytis Zabita, Nerijus Jurkaitis, Marius Rumbutis, Edgaras Vigelis,

Pliusas
Dalius Jurjonas, Mantas Dovydaitis, Dovydas Imbrasas, Edgaras Gricius, Paulius Baranauskas, Ignas Pakalniškis, Tomas Rimkus, Lukas Narmontas, Andrius Sudeikis, Saulius Ringys, Aleksandras Skeivys, Gabrielius Cibarauskas, Rihardas Bučys, Edgaras Golubovskis, Edvinas Demidovas, Tadas Jurčius, Tauras Jakaitis, Denisas Gornostajevas, Viktoras Gornostajev, Titas Staupelis, Nerijus Beresna

Klaipėdos FA–Atlantas
Mindaugas Žemaitaitis, Vacys Lekevičius, Kostas Skarbalius, Audrius Tolis, Marius Valskis, Vitalijus Paulauskas, Artūras Kurbangalijevas, Jurijus Kurbangalijevas, Justas Vainikaitis, Artūras Mosejevas, Tadas Balčiūnas, Arnoldas Nausėdas, Irmantas Medutis, Dovydas Paliulis, Gediminas Jackus, Tadas Labukas, Darius Grigaitis, Marius Komovas, Osvaldas Deringis, Raimondas Alseika, Vilius Čižauskas, Edgaras Safronovas, Giedrius Simonavičius

Nautica
Mantas Zubavičius, Tadas Jaugelavičius, Giedrius Kšanas, Saulius Mikalajūnas, Vadim Marčenkov, Vidas Dančenka, Marius Ežerskis, Žydrūnas Karpis, German Michno, Marius Stoukus, Igor Metelica, Edmundas Gaigalas, Andrej Višnevskij, Sigitas Kulikauskas, Mindaugas Kinčius, Genadij Loginovič, Egidijus Jundulas, Tomas Narmontas, Pijus Dumalakas, Kristupas Muravjovas, Oleg Čmyr, Algis Tolutis

Dragūnai
Andrius Jasadavičius, Gytautas Korsakovas, Šarūnas Skulskis, Armandas Zakaras, Mantas Lukas, Deividas Benetis, Edvardas Ylakis, Airidas Jokšas, Egidijus Norvilas, Titas Mikelis, Deividas Pojarkovas, Regimantas Raštutis, Julius Jakas, Lukas Pavlikas, Linas Oertelis, Martynas Ruzgus, Donatas Verikas, Dovydas Marozas, Vakaris Jurkonis, Andžej Sobolevskij, Remigijus Stefonavičius, Ričardas Blaškėvič, Armandas Benius, Jordanas Ašmontas, Karolis Jasadavičius.

Danės Perlas
Elijus Pavlovas, Nerijus Šliogeris, Vitalis Marozas, Marius Narušis, Remigijus Venckus, Vygantas Burkšys, Mindaugas Davidavičius, Renardas Vaitkus, Nerijus Čiuprinskas, Giedrius Glikmanas, Artūras Stučys, Ramūnas Čekavičius, Donatas Gabrėnas, Deimantas Jankauskas, Vitalis Bieliauskas, Elijus Vilimas, Romualdas Žukauskas, Ramūnas Šuipys, Aurimas Petraitis, Pavel Truš, Valerijus Jankauskas, Romas Stonys.

Memel
Valera Aliakin, Viktor Kukšinov, Romanas Gudlekis, Henrikas Bočkus, Vitalij Čerkesas, Raimondas Varnas, Stanislav Krupelnikov, Roman Fokin, Ivan Krivko, Maksim Alilujev, Vladimir Bileckij, Mindaugas Mickus, Nerijus Dumša, Putinas Bartkevičius, Romualdas Rulevičius, Žydrunas Janavičius, Žydrunas Černeckis, Valerij Fiodorov, Vladimir Gerasimov.

Tobula Instaliacija-Baltai (35+)
Tomas Žiukas, Andrius Piekus, Aivaras Umantas, Ramūnas Bacys, Dainius Sodis, Tadas Karinauskas, Mindaugas Kuhlins, Robertas Baltuonė, Egidijus Šakys, Andrius Vaitonis, Rimvydas Vaičius, Mindaugas Liutkus, Marius Rindokas, Dovydas Vaitonis, Arvydas Urbonas, Tadas Romeras, Ramutis Malinauskas.

EDM Statyba-Sendvaris (35+)
Tomas Navardauskas, Mindaugas Seminavičius, Vytautas Zablockis, Marius Bukauskas, Sergejus Bačko, Vidmantas Kemzūra, Toma Petraška, Kęstutis Putys, Jevgenij Slugin, Andrius Ivanovas, Liudas Razma, Donatas Bulvydas, Algis Gudkovas, Valentinas Gavrilovas, Rolandas Vitkus, Audrius Sutkus, Viačiaslav Piagaj, Vidas Bukauskas

FK Pajūris
Darius Radavičius, Edgaras Golubovskis, Vilmantas Skerys, Mindaugas Sobutas, Mindaugas Jurkaitis, Raidas Egertas, Marius Janavičius, Tadas Dručkus, Tadas Narušis, Alex Marinič, Giedrius Stasiulis, Donatas Magelinskas, Karolis Kilius, Žilvinas Mockus, Dmitrij Karelov, Aleksandras Frolovas, Gintaras Girdžiūnas, Deividas Vasiliauskas, Aleksandras Pancenko, Sergei Pavlov
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
FASOUL FC - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.30
5 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - HBH
Šilutės miesto stadionas
21.15
5 turas
KLAIPĖDOS UNITED - KRUOPA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 3 9 9
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
3. FK GRANATA 4 3 8
4. GARANT GROUP 4 10 7
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
6. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3 7 6
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 3 -3 4
9. TRITON LT 4 -5 4
10. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
11. FASOUL FC 3 -3 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. ŠILUTĖS VETERANAS 4 0 6
4. KRUOPA 4 -2 6
5. HBH 4 -2 3
6. KLAIPĖDOS UNITED 4 -4 2

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015