2014-11-21, 2 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Orestas Abramavičius
AGRpakas-Sendvaris 11:10 Optimistai
(5:3)
AGRpakas-Sendvaris
Rungtynių eiga
Optimistai
Šarūnas Bačko, Sergėjus Bačko, Vytautas Zablockis, Robertas Gudas, Remigijus Vaitkevičius, Martynas Vėlyvis, Tadas Jurkus, Benas Alseika;
Tadas Jurkus
2 min. 1-0
3 min. 1-1
Donatas Stankevičius
Remigijus Vaitkevičius
8 min. 2-1
Tadas Jurkus
10 min. 3-1
13 min. 3-2
Donatas Stankevičius
20 min. 3-3
Ilja Petrov
Tadas Jurkus
22 min. 4-3
Martynas Vėlyvis
24 min. 5-3
Remigijus Vaitkevičius
26 min. 6-3
27 min. 6-4
Mantas Kirila
Remigijus Vaitkevičius
28 min. 7-4
Robertas Gudas
30 min. 8-4
36 min. 8-5
Donatas Stankevičius
37 min. 8-6
Ilja Petrov
Martynas Vėlyvis
40 min. 9-6
Martynas Vėlyvis
41 min. 10-6
Tadas Jurkus
46 min. 11-6
Įvartis į savo vartus
48 min. 11-7
49 min. 11-8
Mantas Kirila
50 min. 11-9
Roman Dorofejev
50 min. 11-10
Mantas Kirila
Georgij Štukov, Roman Dorofejev, Ruslan A6urov, Ilja Petrov, Oskaras Dirmeikis, Andrius Jonkus, Donatas Stankevičius, Mantas Kirila;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Mantas Kirila, Remigijus Vaitkevičius.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai