AGRpakas-Sendvaris
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
43 (vid. 4.78)
ĮMUŠTA
83 (vid. 9.22)
PRALEISTA
-40
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Remigijus VaitkevičiusKarolis TendysTadas JurkusMartynas VėlyvisRobertas Gudas
9 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Remigijus Vaitkevičius
9
2
0
Karolis Tendys
8
1
0
Tadas Jurkus
6
2
1
Martynas Vėlyvis
5
0
0
Robertas Gudas
5
0
0
Ovidijus Musulas
4
0
0
Benas Alseika
3
1
1
Vytautas Zablockis
1
0
0
Sergėjus Bačko
1
0
0
Denis Budajev
1
1
0
Šarūnas Bačko
0
0
0
Donatas Bulvydas
0
0
0
Jevgenij Slugin
0
0
0
Stasys Valančius
0
0
0
Mindaugas Seminavičius
0
0
0
Nerius Vėlyvis
0
0
0
Tomas Navardauskas
0
0
0
Simas Pranauskas
0
2
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-17
LAJM
4:5
AGRpakas-Sendvaris
2
2014-11-21
AGRpakas-Sendvaris
11:10
Optimistai
3
2014-11-28
AGRpakas-Sendvaris
1:21
Sparta
4
2014-12-02
Bočiai-Transkela
13:2
AGRpakas-Sendvaris
5
2014-12-11
AGRpakas-Sendvaris
6:8
Vakarų frontas
6
2014-12-18
Klaipėda City
9:3
AGRpakas-Sendvaris
7
2015-01-08
AGRpakas-Sendvaris
5:8
Atsarginių suoliukas
8
2015-01-13
Policijos Mokykla
7:4
AGRpakas-Sendvaris
9
2015-01-21
AGRpakas-Sendvaris
6:3
LCC KICKS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai