AGRpakas-Sendvaris
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
43 (vid. 4.78)
ĮMUŠTA
83 (vid. 9.22)
PRALEISTA
-40
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Remigijus VaitkevičiusKarolis TendysTadas JurkusMartynas VėlyvisRobertas Gudas
9 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Remigijus Vaitkevičius
9
2
0
Karolis Tendys
8
1
0
Tadas Jurkus
6
2
1
Martynas Vėlyvis
5
0
0
Robertas Gudas
5
0
0
Ovidijus Musulas
4
0
0
Benas Alseika
3
1
1
Vytautas Zablockis
1
0
0
Sergėjus Bačko
1
0
0
Denis Budajev
1
1
0
Šarūnas Bačko
0
0
0
Donatas Bulvydas
0
0
0
Jevgenij Slugin
0
0
0
Stasys Valančius
0
0
0
Mindaugas Seminavičius
0
0
0
Nerius Vėlyvis
0
0
0
Tomas Navardauskas
0
0
0
Simas Pranauskas
0
2
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-17
LAJM
4:5
AGRpakas-Sendvaris
2
2014-11-21
AGRpakas-Sendvaris
11:10
Optimistai
3
2014-11-28
AGRpakas-Sendvaris
1:21
Sparta
4
2014-12-02
Bočiai-Transkela
13:2
AGRpakas-Sendvaris
5
2014-12-11
AGRpakas-Sendvaris
6:8
Vakarų frontas
6
2014-12-18
Klaipėda City
9:3
AGRpakas-Sendvaris
7
2015-01-08
AGRpakas-Sendvaris
5:8
Atsarginių suoliukas
8
2015-01-13
Policijos Mokykla
7:4
AGRpakas-Sendvaris
9
2015-01-21
AGRpakas-Sendvaris
6:3
LCC KICKS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai