Vakarų frontas
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
57 (vid. 6.33)
ĮMUŠTA
44 (vid. 4.89)
PRALEISTA
13
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romas StonysKarolis IntaVaidotas JuškusDeividas MaciulevičiusOsvaldas Deringis
24 įvarč.22 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Romas Stonys
24
0
1
Karolis Inta
22
0
0
Deividas Maciulevičius
5
0
0
Vaidotas Juškus
5
0
0
Osvaldas Deringis
4
1
1
Žilvinas Ribaltavičius
2
0
0
Edgaras Eibutis
2
0
0
Viktor Kuzin
1
0
0
Linas Skipitis
1
0
0
Anatolijus Žmurko
0
0
0
Andrius Petreikis
0
0
0
Vytenis Kemeža
0
0
0
Martynas Steponavičius
0
0
0
Edgaras Ditmonas
0
0
0
Tomas Gridžiuška
0
0
0
Vaidotas Janulionis
0
0
0
Vytautas Baltmiškis
0
0
0
Aneris Adomkevičius
0
0
0
Dainius Bukantas
0
0
0
Igor Abdulaev
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-11
Atsarginių suoliukas
5:8
Vakarų frontas
2
2014-11-17
Vakarų frontas
7:6
Policijos Mokykla
3
2014-11-27
LCC KICKS
3:6
Vakarų frontas
4
2014-12-02
Vakarų frontas
9:5
LAJM
5
2014-12-11
AGRpakas-Sendvaris
6:8
Vakarų frontas
6
2014-12-19
Vakarų frontas
6:5
Sparta
7
2015-01-06
Bočiai-Transkela
3:4
Vakarų frontas
8
2015-01-16
Optimistai
5:9
Vakarų frontas
9
2015-01-20
Vakarų frontas
2:6
Klaipėda City
11
2015-02-05
Vakarų frontas
7:5
Policijos Mokykla
12
2015-02-13
Klaipėda City
4:2
Vakarų frontas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai