LAJM
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
35 (vid. 3.89)
ĮMUŠTA
69 (vid. 7.67)
PRALEISTA
-34
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BenetisMartynas DomkusAivaras RubavičiusLaurynas PlačasDovydas Čiuprinskas
7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Robertas Benetis
7
0
0
Martynas Domkus
6
0
0
Aivaras Rubavičius
5
0
0
Laurynas Plačas
5
3
0
Dovydas Čiuprinskas
4
0
0
Artiom Lysakov
3
0
0
Artūras Abrutis
1
0
0
Roman Kononov
1
0
0
Valentinas Tuska
1
0
0
Anton Ščinov
1
0
0
Šarūnas Monstavičius
1
0
0
Lavr Gajevskij
0
0
0
Artiom Griniov
0
1
0
Aleksej Vladimirov
0
0
0
Aleksandras Ševelkovas
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-17
LAJM
4:5
AGRpakas-Sendvaris
2
2014-11-18
Sparta
4:6
LAJM
3
2014-11-26
LAJM
2:9
Bočiai-Transkela
4
2014-12-02
Vakarų frontas
9:5
LAJM
5
2014-12-12
LAJM
3:6
Klaipėda City
6
2014-12-16
Atsarginių suoliukas
11:4
LAJM
7
2015-01-06
LAJM
0:3
Policijos Mokykla
8
2015-01-15
LCC KICKS
10:5
LAJM
9
2015-01-24
LAJM
6:12
Optimistai

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai