Optimistai
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
56 (vid. 6.22)
ĮMUŠTA
82 (vid. 9.11)
PRALEISTA
-26
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusRoman DorofejevRuslan AšurovIlja PetrovMantas Kirila
24 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Donatas Stankevičius
24
0
0
Roman Dorofejev
9
0
0
Ruslan Ašurov
8
0
0
Ilja Petrov
6
0
0
Mantas Kirila
3
1
0
Aleksandr Medveckij
1
0
0
Vitalij Kozlov
1
0
0
Evgenij Bulbenkov
1
1
0
Andrius Jonkus
1
0
0
Lukas Mašiotas
0
0
0
Kiril Nochirin
0
0
0
Almantas Maželis
0
0
0
Artiom Jurgin
0
0
0
Nikita Jurgin
0
0
0
Pavel Orchinenko
0
0
0
Maksim Koren
0
0
0
Georgij Štukov
0
0
0
Oskaras Dirmeikis
0
0
0
Kasparas Karalis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-14
Optimistai
4:6
Klaipėda City
2
2014-11-21
AGRpakas-Sendvaris
11:10
Optimistai
3
2014-11-26
Optimistai
4:7
Atsarginių suoliukas
4
2014-12-04
Sparta
20:6
Optimistai
5
2014-12-09
Optimistai
7:12
Policijos Mokykla
6
2014-12-16
Bočiai-Transkela
8:5
Optimistai
7
2015-01-14
LCC KICKS
3:3
Optimistai
8
2015-01-16
Optimistai
5:9
Vakarų frontas
9
2015-01-24
LAJM
6:12
Optimistai

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai