Bočiai-Transkela
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
48 (vid. 5.33)
ĮMUŠTA
43 (vid. 4.78)
PRALEISTA
5
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ernestas AleknaEdvardas KalinovasVilius IgnatavičiusArūnas GylysViktor Zujev
14 įvarč.14 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edvardas Kalinovas
14
0
0
Ernestas Alekna
14
0
0
Vilius Ignatavičius
5
1
0
Arūnas Gylys
4
0
0
Oleg Čmyr
3
0
0
Viktor Zujev
3
0
0
Arūnas Arbatauskas
3
0
0
Jevgenij Fiodorov
2
0
0
Gediminas Jackus
2
0
0
Edvinas Kateiva
0
0
1
Aleksandr Vasiljev
0
0
0
Martynas Matūza
0
0
0
Tadas Jogminas
0
0
0
Kęstutis Zarumskis
0
0
0
Vitalij Fiodorov
0
0
0
Edas Skyrius
0
0
0
Vaidotas Skripkauskas
0
0
1
Edgaras Stanikas
0
0
0
Nerijus Vaivada
0
0
0
Germanas Vaniuchinas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-11
Policijos Mokykla
6:2
Bočiai-Transkela
2
2014-11-20
Bočiai-Transkela
1:4
LCC KICKS
3
2014-11-26
LAJM
2:9
Bočiai-Transkela
4
2014-12-02
Bočiai-Transkela
13:2
AGRpakas-Sendvaris
5
2014-12-09
Sparta
3:6
Bočiai-Transkela
6
2014-12-16
Bočiai-Transkela
8:5
Optimistai
7
2015-01-06
Bočiai-Transkela
3:4
Vakarų frontas
8
2015-01-13
Klaipėda City
13:4
Bočiai-Transkela
9
2015-01-20
Bočiai-Transkela
2:4
Atsarginių suoliukas
10
2015-01-29
Policijos Mokykla
3:2
Bočiai-Transkela

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. FK JAKAI 3 4
3. KLAIPĖDOS FM 2 3
4. LCC MOOSE FC 3 3
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai