Bočiai-Transkela
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
48 (vid. 5.33)
ĮMUŠTA
43 (vid. 4.78)
PRALEISTA
5
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ernestas AleknaEdvardas KalinovasVilius IgnatavičiusArūnas GylysViktor Zujev
14 įvarč.14 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edvardas Kalinovas
14
0
0
Ernestas Alekna
14
0
0
Vilius Ignatavičius
5
1
0
Arūnas Gylys
4
0
0
Oleg Čmyr
3
0
0
Viktor Zujev
3
0
0
Arūnas Arbatauskas
3
0
0
Jevgenij Fiodorov
2
0
0
Gediminas Jackus
2
0
0
Edvinas Kateiva
0
0
1
Aleksandr Vasiljev
0
0
0
Martynas Matūza
0
0
0
Tadas Jogminas
0
0
0
Kęstutis Zarumskis
0
0
0
Vitalij Fiodorov
0
0
0
Edas Skyrius
0
0
0
Vaidotas Skripkauskas
0
0
1
Edgaras Stanikas
0
0
0
Nerijus Vaivada
0
0
0
Germanas Vaniuchinas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-11
Policijos Mokykla
6:2
Bočiai-Transkela
2
2014-11-20
Bočiai-Transkela
1:4
LCC KICKS
3
2014-11-26
LAJM
2:9
Bočiai-Transkela
4
2014-12-02
Bočiai-Transkela
13:2
AGRpakas-Sendvaris
5
2014-12-09
Sparta
3:6
Bočiai-Transkela
6
2014-12-16
Bočiai-Transkela
8:5
Optimistai
7
2015-01-06
Bočiai-Transkela
3:4
Vakarų frontas
8
2015-01-13
Klaipėda City
13:4
Bočiai-Transkela
9
2015-01-20
Bočiai-Transkela
2:4
Atsarginių suoliukas
10
2015-01-29
Policijos Mokykla
3:2
Bočiai-Transkela

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai