Klaipėda City
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
60 (vid. 6.67)
ĮMUŠTA
31 (vid. 3.44)
PRALEISTA
29
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis RokasTomas BardauskasRičardas KaminskasEdgaras JokubaitisGražvydas Žakys
19 įvarč.11 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Rokas
19
0
0
Tomas Bardauskas
11
0
0
Ričardas Kaminskas
8
0
0
Edgaras Jokubaitis
6
0
0
Gražvydas Žakys
6
0
0
Tadas Petrauskas
4
1
0
Andrius Jurkūnas
4
1
0
Lukas Kereišis
3
0
0
Dainius Žernys
3
0
0
Viačeslav Čiumačenko
1
0
0
Jevgenij Terešonok
1
0
0
Andrej Srokin
0
0
0
Genadij Loginovič
0
0
0
Andrej Marinič
0
0
0
Vitalij Gurejev
0
0
0
Dmitrij Jakovlev
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-14
Optimistai
4:6
Klaipėda City
2
2014-11-18
Klaipėda City
4:2
Atsarginių suoliukas
3
2014-11-27
Policijos Mokykla
5:6
Klaipėda City
4
2014-12-03
Klaipėda City
5:5
LCC KICKS
5
2014-12-12
LAJM
3:6
Klaipėda City
6
2014-12-18
Klaipėda City
9:3
AGRpakas-Sendvaris
7
2015-01-09
Sparta
3:5
Klaipėda City
8
2015-01-13
Klaipėda City
13:4
Bočiai-Transkela
9
2015-01-20
Vakarų frontas
2:6
Klaipėda City
11
2015-02-05
Klaipėda City
2:1
LCC KICKS
12
2015-02-13
Klaipėda City
4:2
Vakarų frontas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai