Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Atsarginių suoliukas
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
48
(vid. 5.33)
ĮMUŠTA
42
(vid. 4.67)
PRALEISTA
6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar Dorogavcev
Vilius Jokubaitis
Martynas Tumasonis
Andrej Smyslov
Jevgenij Goroška
12 įvarč.
9 įvarč.
7 įvarč.
6 įvarč.
4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgar Dorogavcev
12
1
0
Vilius Jokubaitis
9
1
0
Martynas Tumasonis
7
1
0
Andrej Smyslov
6
0
0
Jevgenij Goroška
4
0
0
Sergej Smyslov
3
0
0
Pavel Siljanov
3
0
0
Dmitrij Čindarov
1
0
0
Aleksandr Šipulia
1
0
0
Ruslan Kočergin
1
0
0
Edgaras Safronovas
1
0
0
Aleksej Limanets
0
0
0
Artur Novičenko
0
0
0
Konstantin Suchov
0
0
0
Edvinas Rubavičius
0
0
0
Sergej Bondarev
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-11
Atsarginių suoliukas
5:8
Vakarų frontas
2
2014-11-18
Klaipėda City
4:2
Atsarginių suoliukas
3
2014-11-26
Optimistai
4:7
Atsarginių suoliukas
4
2014-12-05
Atsarginių suoliukas
2:3
Policijos Mokykla
5
2014-12-10
LCC KICKS
4:3
Atsarginių suoliukas
6
2014-12-16
Atsarginių suoliukas
11:4
LAJM
7
2015-01-08
AGRpakas-Sendvaris
5:8
Atsarginių suoliukas
8
2015-01-15
Atsarginių suoliukas
6:8
Sparta
9
2015-01-20
Bočiai-Transkela
2:4
Atsarginių suoliukas
10
2015-01-29
LCC KICKS
4:1
Atsarginių suoliukas
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015