Atsarginių suoliukas
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
48 (vid. 5.33)
ĮMUŠTA
42 (vid. 4.67)
PRALEISTA
6
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevVilius JokubaitisMartynas TumasonisAndrej SmyslovJevgenij Goroška
12 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgar Dorogavcev
12
1
0
Vilius Jokubaitis
9
1
0
Martynas Tumasonis
7
1
0
Andrej Smyslov
6
0
0
Jevgenij Goroška
4
0
0
Sergej Smyslov
3
0
0
Pavel Siljanov
3
0
0
Dmitrij Čindarov
1
0
0
Aleksandr Šipulia
1
0
0
Ruslan Kočergin
1
0
0
Edgaras Safronovas
1
0
0
Aleksej Limanets
0
0
0
Artur Novičenko
0
0
0
Konstantin Suchov
0
0
0
Edvinas Rubavičius
0
0
0
Sergej Bondarev
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-11
Atsarginių suoliukas
5:8
Vakarų frontas
2
2014-11-18
Klaipėda City
4:2
Atsarginių suoliukas
3
2014-11-26
Optimistai
4:7
Atsarginių suoliukas
4
2014-12-05
Atsarginių suoliukas
2:3
Policijos Mokykla
5
2014-12-10
LCC KICKS
4:3
Atsarginių suoliukas
6
2014-12-16
Atsarginių suoliukas
11:4
LAJM
7
2015-01-08
AGRpakas-Sendvaris
5:8
Atsarginių suoliukas
8
2015-01-15
Atsarginių suoliukas
6:8
Sparta
9
2015-01-20
Bočiai-Transkela
2:4
Atsarginių suoliukas
10
2015-01-29
LCC KICKS
4:1
Atsarginių suoliukas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. FK JAKAI 3 4
3. KLAIPĖDOS FM 2 3
4. LCC MOOSE FC 3 3
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 5 12
2. FK VS-JONUŠAI 4 12
3. SPARTA 5 12
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 4 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 5 12
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 5 15
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai