Policijos Mokykla
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
48 (vid. 5.33)
ĮMUŠTA
36 (vid. 4.00)
PRALEISTA
12
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deividas SurblysTitas MačiulisRobertas ŠmitasMartynas GriciusGevork Arakelian
27 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Deividas Surblys
27
1
0
Titas Mačiulis
9
0
1
Robertas Šmitas
5
0
0
Arūnas Šeškus
4
1
0
Martynas Gricius
4
1
1
Gevork Arakelian
4
0
0
Nerijus Šliogeris
3
0
0
Mindaugas Davidavičius
2
1
0
Egidijus Staražinskas
1
0
0
Liutauras Morkvėnas
0
0
0
Elijus Pavlovas
0
0
0
Laimonas Aukselis
0
0
0
Mindaugas Butautas
0
0
0
Andrius Norvila
0
0
0
Maksim Lemešev
0
0
0
Raimondas Januška
0
0
0
Gintautas Ramonas
0
0
0
Vytautas Medaikis
0
1
0
Gintaras Kviliūnas
0
0
0
Edgaras Jonaitis
0
1
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-11
Policijos Mokykla
6:2
Bočiai-Transkela
2
2014-11-17
Vakarų frontas
7:6
Policijos Mokykla
3
2014-11-27
Policijos Mokykla
5:6
Klaipėda City
4
2014-12-05
Atsarginių suoliukas
2:3
Policijos Mokykla
5
2014-12-09
Optimistai
7:12
Policijos Mokykla
6
2014-12-17
Policijos Mokykla
3:5
LCC KICKS
7
2015-01-06
LAJM
0:3
Policijos Mokykla
8
2015-01-13
Policijos Mokykla
7:4
AGRpakas-Sendvaris
9
2015-01-22
Sparta
3:3
Policijos Mokykla
10
2015-01-29
Policijos Mokykla
3:2
Bočiai-Transkela
11
2015-02-05
Vakarų frontas
7:5
Policijos Mokykla
12
2015-02-13
Policijos Mokykla
6:4
LCC KICKS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai