2014-11-27, 3 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov
Meglar 11:8 Memel
(7:2)
Meglar
Rungtynių eiga
Memel
Nerijus Butkus, Deivydas Jankauskas, Evaldas Dargis, Agnius Čepas; Artūras Stučys, Kęstutis Užgalis, Aurimas Tamkevičius, Vygantas Burškys, Dalius Barakauskis, Dovydas Narkus, Aurelijus Špogis;
Dalius Barakauskis
1 min. 1-0
Deividas Jankauskas
7 min. 2-0
Dalius Barakauskis
8 min. 3-0
10 min. 3-1
Roman Fokin
13 min. 3-2
Tadas Surblys
Dalius Barakauskis
14 min. 4-2
16 min. 5-2
Įvartis į savo vartus
Agnius Čepas
17 min. 6-2
Dalius Barakauskis
24 min. 7-2
27 min. 7-3
Roman Fokin
Dalius Barakauskis
30 min. 8-3
31 min. 8-4
Deivydas Peištaras
33 min. 8-5
Tadas Surblys
Dalius Barakauskis
36 min. 9-5
Dalius Barakauskis
40 min. 10-5 (6 m.)
40 min. 10-6
Deivydas Peištaras
Dalius Barakauskis
48 min. 11-6
49 min. 11-7
Deivydas Peištaras
50 min. 11-8
Viktoras Prudnikovas
Valeras Aliakin, Viktor Kukšinov, Roman Fokin, Romanas Gudlekis, Viktoras Prudnikovas, Igor Ryndin, Deivydas Peištaras, Tadas Surblys, Ronaldas Vyšniauskas;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Dovydas Narkus, Aurimas Tamkevičius, Kęstutis Užgalis, Deivydas Peištaras.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
2 turas
FK VS-JONUŠAI - ROSA B
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
GARANT GROUP - FK PLIUSAS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
7 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - DANĖS PERLAS

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015