2014-11-27, 3 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov
Meglar 11:8 Memel
(7:2)
Meglar
Rungtynių eiga
Memel
Nerijus Butkus, Deivydas Jankauskas, Evaldas Dargis, Agnius Čepas; Artūras Stučys, Kęstutis Užgalis, Aurimas Tamkevičius, Vygantas Burškys, Dalius Barakauskis, Dovydas Narkus, Aurelijus Špogis;
Dalius Barakauskis
1 min. 1-0
Deividas Jankauskas
7 min. 2-0
Dalius Barakauskis
8 min. 3-0
10 min. 3-1
Roman Fokin
13 min. 3-2
Tadas Surblys
Dalius Barakauskis
14 min. 4-2
16 min. 5-2
Įvartis į savo vartus
Agnius Čepas
17 min. 6-2
Dalius Barakauskis
24 min. 7-2
27 min. 7-3
Roman Fokin
Dalius Barakauskis
30 min. 8-3
31 min. 8-4
Deivydas Peištaras
33 min. 8-5
Tadas Surblys
Dalius Barakauskis
36 min. 9-5
Dalius Barakauskis
40 min. 10-5 (6 m.)
40 min. 10-6
Deivydas Peištaras
Dalius Barakauskis
48 min. 11-6
49 min. 11-7
Deivydas Peištaras
50 min. 11-8
Viktoras Prudnikovas
Valeras Aliakin, Viktor Kukšinov, Roman Fokin, Romanas Gudlekis, Viktoras Prudnikovas, Igor Ryndin, Deivydas Peištaras, Tadas Surblys, Ronaldas Vyšniauskas;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Dovydas Narkus, Aurimas Tamkevičius, Kęstutis Užgalis, Deivydas Peištaras.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai