Meglar
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
67 (vid. 6.09)
ĮMUŠTA
77 (vid. 7.00)
PRALEISTA
-10
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dalius BarakauskisNerijus ButkusValdas KorsakovasDeividas BalčiūnasVygantas Burškys
45 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dalius Barakauskis
45
2
0
Nerijus Butkus
4
0
0
Valdas Korsakovas
3
0
0
Deividas Balčiūnas
3
0
0
Vygantas Burškys
3
0
0
Kęstutis Užgalis
2
3
0
Aurelijus Špogis
2
0
0
Deividas Jankauskas
1
0
0
Evaldas Dargis
1
0
0
Agnius Čepas
1
0
0
Dovydas Narkus
1
1
0
Artūras Stučys
0
1
0
Lukas Jurgelis
0
0
0
Aurimas Tamkevičius
0
1
0
Marius Motiejūnas
0
0
0
Ramūnas Čekavičius
0
0
0
Andrius Seniūnas
0
0
0
Vygantas Vingis
0
0
0
Audrius Gudauskas
0
0
0
Lev Gomeniuk
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Meglar
3:4
Karinės Jūrų Pajėgos
2
2014-11-18
Ginduliai
4:11
Meglar
3
2014-11-27
Meglar
11:8
Memel
4
2014-12-04
Klaipėda City-2
5:5
Meglar
5
2014-12-09
Meglar
4:9
Bega
6
2014-12-15
KPVM
11:7
Meglar
7
2015-01-10
Meglar
6:10
Miško Pasaka
8
2015-01-13
Klaipėdos Policija
4:6
Meglar
9
2015-01-22
Meglar
4:5
FK Sokeris
10
2015-01-31
Meglar
7:3
FC Agluonėnai
11
2015-02-06
Kuršiai
14:3
Meglar

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0