Klaipėdos Policija
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
93 (vid. 8.45)
ĮMUŠTA
61 (vid. 5.55)
PRALEISTA
32
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dangirdas ŽilinskasArtūras ŽilinskasJulijus PrušinskasVitalis MarozasGenadij Kazakovcev
26 įvarč.16 įvarč.14 įvarč.14 įvarč.8 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dangirdas Žilinskas
26
0
0
Artūras Žilinskas
16
0
0
Julijus Prušinskas
14
0
0
Vitalis Marozas
14
0
0
Genadij Kazakovcev
8
0
0
Jaunius Erminas
8
0
0
Edmundas Lukauskas
5
0
0
Linas Ušinskas
4
0
0
Kęstutis Monkus
1
0
0
Artiom Kazakovcev
0
0
0
Vitalijus Albrikas
0
0
0
Ramūnas Šideikis
0
0
0
Darijus Malonė
0
0
0
Algis Kavaliauskas
0
0
0
Edmundas Navickas
0
0
0
Laurynas Švalkūnas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Klaipėdos Policija
14:2
Ginduliai
2
2014-11-20
Memel
7:12
Klaipėdos Policija
3
2014-11-26
Klaipėdos Policija
9:10
Klaipėda City-2
4
2014-12-02
Bega
3:8
Klaipėdos Policija
5
2014-12-12
Klaipėdos Policija
13:5
KPVM
6
2014-12-18
Miško Pasaka
11:4
Klaipėdos Policija
7
2015-01-06
Klaipėdos Policija
9:6
FK Sokeris
8
2015-01-13
Klaipėdos Policija
4:6
Meglar
9
2015-01-24
FC Agluonėnai
5:8
Klaipėdos Policija
10
2015-01-27
Klaipėdos Policija
5:2
Kuršiai
11
2015-02-03
Karinės Jūrų Pajėgos
4:7
Klaipėdos Policija
12
2015-02-10
Klaipėdos Policija
4:9
Bega

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai