2014-11-20, 2 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov
Memel 7:12 Klaipėdos Policija
(5:7)
Memel
Rungtynių eiga
Klaipėdos Policija
Valeras Aliakin, Viktor Kukšinov, Roman Fokin, Viktoras Prudnikovas, Igor Ryndin, Denis Mirochin; Deivydas Peištaras, Tadas Surblys;
2 min. 0-1
Dangirdas Žilinskas
3 min. 0-2
Dangirdas Žilinskas
Deivydas Peištaras
4 min. 1-2
Deivydas Peištaras
5 min. 2-2
10 min. 2-3
Dangirdas Žilinskas
Viktoras Prudnikovas
12 min. 3-3
Deivydas Peištaras
14 min. 4-3
15 min. 4-4
Dangirdas Žilinskas
Deivydas Peištaras
16 min. 5-4
19 min. 5-5
Dangirdas Žilinskas
21 min. 5-6
Artūras Žilinskas
24 min. 5-7
Vitalis Marozas
Roman Fokin
26 min. 6-7
27 min. 6-8
Artūras Žilinskas
31 min. 6-9
Vitalis Marozas
36 min. 6-10
Artūras Žilinskas
38 min. 6-11
Linas Ušinskas
44 min. 6-12
Dangirdas Žilinskas
Igor Ryndin
47 min. 7-12
Edmundas Navickas, Genadij Kazakovcev, Artūras Žilinskas, Dangirdas Žilinskas, Jaunius Erminas, Vitalijus Albrikas, Julijus Prušinskas, Linas Ušinskas, Vitalis Marozas;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0