Memel
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
59 (vid. 5.36)
ĮMUŠTA
88 (vid. 8.00)
PRALEISTA
-29
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deivydas PeištarasViktoras PrudnikovasRoman FokinRomanas GudlekisRafael Mesropyan
15 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Deivydas Peištaras
15
1
0
Viktoras Prudnikovas
12
0
0
Roman Fokin
10
0
0
Romanas Gudlekis
6
0
0
Rafael Mesropyan
4
0
0
Ronaldas Vyšniauskas
3
0
0
Pavel Truš
2
0
0
Andrej Fokin
2
0
0
Tadas Surblys
2
1
0
Valera Aliakin
1
0
0
Vitalij Liubarskij
1
0
0
Igor Ryndin
1
0
0
Aleksandr Truš
0
0
0
Artur Ustinov
0
1
0
Viktor Kukšinov
0
0
0
Pavel Dutko
0
0
0
Denis Mirochin
0
0
0
Jurij Martinkėnas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Miško Pasaka
6:3
Memel
2
2014-11-20
Memel
7:12
Klaipėdos Policija
3
2014-11-27
Meglar
11:8
Memel
4
2014-12-04
Memel
11:6
FC Agluonėnai
5
2014-12-12
Kuršiai
7:3
Memel
6
2014-12-17
Memel
7:3
Karinės Jūrų Pajėgos
7
2015-01-08
Ginduliai
4:3
Memel
8
2015-01-15
FK Sokeris
10:6
Memel
9
2015-01-22
Memel
1:11
Klaipėda City-2
10
2015-01-27
Bega
12:5
Memel
11
2015-02-03
Memel
5:6
KPVM

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
AGLUONA-GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

20.05
FK "GRANATA" - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

21.10
MEGLARAS - ELVITRANSA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 10 27
2. KLAIPĖDA CITY 10 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. SAREMA 10 21
6. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
7. FELIŪGA 10 19
8. FK "GRANATA" 10 19
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
10. KRUOPA 10 18
11. VAKARŲ FRONTAS 10 15
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
13. NAUTICA 10 13
14. ELVITRANSA 10 7
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai