Memel
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
59 (vid. 5.36)
ĮMUŠTA
88 (vid. 8.00)
PRALEISTA
-29
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deivydas PeištarasViktoras PrudnikovasRoman FokinRomanas GudlekisRafael Mesropyan
15 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Deivydas Peištaras
15
1
0
Viktoras Prudnikovas
12
0
0
Roman Fokin
10
0
0
Romanas Gudlekis
6
0
0
Rafael Mesropyan
4
0
0
Ronaldas Vyšniauskas
3
0
0
Pavel Truš
2
0
0
Andrej Fokin
2
0
0
Tadas Surblys
2
1
0
Valera Aliakin
1
0
0
Vitalij Liubarskij
1
0
0
Igor Ryndin
1
0
0
Aleksandr Truš
0
0
0
Artur Ustinov
0
1
0
Viktor Kukšinov
0
0
0
Pavel Dutko
0
0
0
Denis Mirochin
0
0
0
Jurij Martinkėnas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Miško Pasaka
6:3
Memel
2
2014-11-20
Memel
7:12
Klaipėdos Policija
3
2014-11-27
Meglar
11:8
Memel
4
2014-12-04
Memel
11:6
FC Agluonėnai
5
2014-12-12
Kuršiai
7:3
Memel
6
2014-12-17
Memel
7:3
Karinės Jūrų Pajėgos
7
2015-01-08
Ginduliai
4:3
Memel
8
2015-01-15
FK Sokeris
10:6
Memel
9
2015-01-22
Memel
1:11
Klaipėda City-2
10
2015-01-27
Bega
12:5
Memel
11
2015-02-03
Memel
5:6
KPVM

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai