Karinės Jūrų Pajėgos
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
45 (vid. 4.09)
ĮMUŠTA
77 (vid. 7.00)
PRALEISTA
-32
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vidas PociusEimantas LaucevičiusEvaldas VeselisMartynas JurkusPaulius Miliauskas
15 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vidas Pocius
15
0
0
Eimantas Laucevičius
6
0
0
Evaldas Veselis
4
0
0
Martynas Jurkus
3
0
0
Paulius Miliauskas
3
0
0
Linas Novogreckis
3
0
0
Vykintas Mekelevičius
3
0
0
Liudas Šeputis
2
0
0
Irmantas Rekašius
2
0
0
Vidas Pipiras
1
0
0
Marius Mizaras
1
0
0
Mantas Zarudnevas
1
0
0
Mantas Mizaras
0
0
0
Valdas Šubonis
0
1
0
Andrius Guralis
0
0
0
Mindaugas Andriulis
0
0
0
Žilvinas Svietliauskas
0
0
0
Albertas Padriezas
0
0
0
Mindaugas Šeškevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Meglar
3:4
Karinės Jūrų Pajėgos
2
2014-11-20
Karinės Jūrų Pajėgos
12:8
FC Agluonėnai
3
2014-11-27
Kuršiai
5:3
Karinės Jūrų Pajėgos
4
2014-12-02
FK Sokeris
10:6
Karinės Jūrų Pajėgos
5
2014-12-11
Karinės Jūrų Pajėgos
6:2
Ginduliai
6
2014-12-17
Memel
7:3
Karinės Jūrų Pajėgos
7
2015-01-09
Karinės Jūrų Pajėgos
2:8
Klaipėda City-2
8
2015-01-13
Bega
12:4
Karinės Jūrų Pajėgos
9
2015-01-24
Karinės Jūrų Pajėgos
1:12
KPVM
10
2015-01-31
Miško Pasaka
3:0
Karinės Jūrų Pajėgos
11
2015-02-03
Karinės Jūrų Pajėgos
4:7
Klaipėdos Policija

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
16 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.00
PORT MARE - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 8 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 8 18
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8 15
6. PORT MARE 8 14
7. FK VS-JONUŠAI 8 13
8. SPARTA 9 10
9. KRUOPA 9 9
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. KFA AKADEMIJA 9 2
12. FK ŽEBENKŠTIS 9 1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. LCC MOOSE FC 10 24
3. FK GRANATA 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
5. ELVITRANSA 10 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 9 16
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 9 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai