Karinės Jūrų Pajėgos
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
45 (vid. 4.09)
ĮMUŠTA
77 (vid. 7.00)
PRALEISTA
-32
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vidas PociusEimantas LaucevičiusEvaldas VeselisMartynas JurkusPaulius Miliauskas
15 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vidas Pocius
15
0
0
Eimantas Laucevičius
6
0
0
Evaldas Veselis
4
0
0
Martynas Jurkus
3
0
0
Paulius Miliauskas
3
0
0
Linas Novogreckis
3
0
0
Vykintas Mekelevičius
3
0
0
Liudas Šeputis
2
0
0
Irmantas Rekašius
2
0
0
Vidas Pipiras
1
0
0
Marius Mizaras
1
0
0
Mantas Zarudnevas
1
0
0
Mantas Mizaras
0
0
0
Valdas Šubonis
0
1
0
Andrius Guralis
0
0
0
Mindaugas Andriulis
0
0
0
Žilvinas Svietliauskas
0
0
0
Albertas Padriezas
0
0
0
Mindaugas Šeškevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Meglar
3:4
Karinės Jūrų Pajėgos
2
2014-11-20
Karinės Jūrų Pajėgos
12:8
FC Agluonėnai
3
2014-11-27
Kuršiai
5:3
Karinės Jūrų Pajėgos
4
2014-12-02
FK Sokeris
10:6
Karinės Jūrų Pajėgos
5
2014-12-11
Karinės Jūrų Pajėgos
6:2
Ginduliai
6
2014-12-17
Memel
7:3
Karinės Jūrų Pajėgos
7
2015-01-09
Karinės Jūrų Pajėgos
2:8
Klaipėda City-2
8
2015-01-13
Bega
12:4
Karinės Jūrų Pajėgos
9
2015-01-24
Karinės Jūrų Pajėgos
1:12
KPVM
10
2015-01-31
Miško Pasaka
3:0
Karinės Jūrų Pajėgos
11
2015-02-03
Karinės Jūrų Pajėgos
4:7
Klaipėdos Policija

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0