Bega
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
80 (vid. 7.27)
ĮMUŠTA
62 (vid. 5.64)
PRALEISTA
18
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŠimkusJaunius ZimantasRobertas TranasAidas ZorysGvidas Kulbickas
49 įvarč.22 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Šimkus
49
0
0
Jaunius Zimantas
22
2
0
Robertas Tranas
6
0
0
Aidas Zorys
5
0
0
Gvidas Kulbickas
3
0
0
Mindaugas Juodelis
2
0
0
Romualdas Žukauskas
2
0
0
Marijus Eibutis
2
0
0
Antanas Lebidevas
1
0
0
Šarūnas Juodelis
0
0
0
Giedrius Juodis
0
0
0
Vaidas Liutkus
0
0
0
Vaidas Grikštas
0
0
0
Aleksandr Pivanovič
0
0
0
Lukas Butvydas
0
0
0
Dainius Vaitkus
0
0
0
Vitalis Lenkauskas
0
0
0
Valdas Jurkevičius
0
0
0
Evaldas Ramonas
0
0
0
Gediminas Žvinklys
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-11
Bega
8:12
FK Sokeris
2
2014-11-18
Bega
7:2
KPVM
3
2014-11-26
Miško Pasaka
7:7
Bega
4
2014-12-02
Bega
3:8
Klaipėdos Policija
5
2014-12-09
Meglar
4:9
Bega
6
2014-12-17
Bega
5:4
FC Agluonėnai
7
2015-01-06
Kuršiai
5:4
Bega
8
2015-01-13
Bega
12:4
Karinės Jūrų Pajėgos
9
2015-01-20
Ginduliai
2:8
Bega
10
2015-01-27
Bega
12:5
Memel
11
2015-02-03
Klaipėda City-2
9:5
Bega
12
2015-02-10
Klaipėdos Policija
4:9
Bega
13
2015-02-17
Kuršiai
3:1
Bega
14
2015-02-27
Klaipėda City-2
6:4
Bega

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai