Kuršiai
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
86 (vid. 7.82)
ĮMUŠTA
43 (vid. 3.91)
PRALEISTA
43
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Julius MerkelisMartynas VaišvilaRokas DomarkasMarius ŠilauskasMindaugas Kinčius
14 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Julius Merkelis
14
0
0
Martynas Vaišvila
13
0
0
Rokas Domarkas
11
1
0
Marius Šilauskas
11
0
0
Mindaugas Kinčius
10
0
0
Artūras Valatkevičius
9
0
0
Justas Adamas
9
0
0
Kiril Čiupalov
5
0
0
Jurij Miruta
4
0
0
Darius Gritkus
1
0
0
Vytas Ruškys
0
0
0
Kiril Iovov
0
0
0
Raimundas Bakutis
0
0
0
Donatas Norvilas
0
0
0
Edgaras Gudauskas
0
0
0
Simonas Triuška
0
0
0
Mindaugas Mickus
0
0
0
Modestas Gedrimas
0
0
0
Tadas Rudzinskis
0
0
0
Tadas Jonaitis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
FC Agluonėnai
2:13
Kuršiai
2
2014-11-20
FK Sokeris
8:8
Kuršiai
3
2014-11-27
Kuršiai
5:3
Karinės Jūrų Pajėgos
4
2014-12-05
Ginduliai
3:23
Kuršiai
5
2014-12-12
Kuršiai
7:3
Memel
6
2014-12-20
Klaipėda City-2
8:0
Kuršiai
7
2015-01-06
Kuršiai
5:4
Bega
8
2015-01-12
KPVM
4:6
Kuršiai
9
2015-01-20
Kuršiai
3:0
Miško Pasaka
10
2015-01-27
Klaipėdos Policija
5:2
Kuršiai
11
2015-02-06
Kuršiai
14:3
Meglar
13
2015-02-17
Kuršiai
3:1
Bega
14
2015-02-27
Kuršiai
1:5
Miško Pasaka

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai