2014-12-04, 4 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas
Memel 11:6 FC Agluonėnai
(7:2)
Memel
Rungtynių eiga
FC Agluonėnai
Valeras Aliakin, Viktor Kukšinov, Romanas Gudlekis, Roman Fokin, Vitalij Liubarskij, Viktoras Prudnikovas, Igor Ryndin, Deivydas Peištaras, Tadas Surblys, Ronaldas Vyšniauskas;
Roman Fokin
6 min. 1-0
Roman Fokin
8 min. 2-0
Deivydas Peištaras
9 min. 3-0
10 min. 3-1
Mindaugas Jasas
11 min. 3-2
Harijus Uselis
Viktoras Prudnikovas
16 min. 4-2
Roman Fokin
25 min. 5-2
Deivydas Peištaras
29 min. 6-2
Ronaldas Vyšniauskas
30 min. 7-2
34 min. 7-3
Mindaugas Jasas
Romanas Gudlekis
36 min. 8-3
Roman Fokin
41 min. 9-3
46 min. 9-4
Harijus Uselis
Ronaldas Vyšniauskas
48 min. 10-4
48 min. 10-5
Harijus Uselis
49 min. 10-6
Harijus Uselis
Deivydas Peištaras
50 min. 11-6
Algirdas Stasiulis, Rolandas Vitkus, Harijus Uselis, Andrius Šilinskas, Jonas Šilinskas, Aurimas Kukta, Tomas Petraška, Mantas Petraška, Mindaugas Jasas, Linauras Mažionis, Mindaugas Armalis;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0