2015-11-25, 3 turas.
Vieta: KU salėTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Ernestas Kemėža
KUSK 8:6 BOČIAI
(5:3)
KUSK
Rungtynių eiga
BOČIAI
Martynas Draukšas
Simas Juška
Aidas Capas
Arnoldas Nausėdas
Andrius Marcinkevičius
Karolis Kelpšas
Algimantas Bačianskis
Eimantas Rudavičius
Simonas Alsys
Giedrius Kurpeikis
Paulius Juška
Audrius Vitkauskas
Gediminas Strikys
9 min. 0:1
Edgaras Ditmonas
Andrius Marcinkevičius
14 min. 1:1
17 min. 1:2
Sigitas Urbys
Simas Juška
19 min. 2:2
Simas Juška
20 min. 3:2
21 min. 3:3
Timur Cyvaniuk
Audrius Vitkauskas
23 min. 4:3
Andrius Marcinkevičius
23 min. 5:3
Algimantas Bačianskis
27 min. 6:3
29 min. 6:4
Lev Son
Algimantas Bačianskis
35 min. 7:4
37 min. 7:5
Rolandas Lukošaitis
48 min. 7:6
Rolandas Lukošaitis
Gediminas Strikys
50 min. 8:6
Tomas Domarkas
Lev Son
Sigitas Urbys
Rolandas Lukošaitis
Rokas Urbelis
Timur Cyvaniuk
Edgaras Ditmonas
Vladimir Gerasimov
Gražvydas Gujis
Edgaras Drąsutis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai