2016-01-07, 7 turas.
Vieta: LCC salėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Vladimir Gerasimov,
LCC MOOSE FC 6:4 UOSTO DIREKCIJA
(6:3)
LCC MOOSE FC
Rungtynių eiga
UOSTO DIREKCIJA
Stanford Phiri
Edvardas Bacevičius
Martynas Bučas
Milvydas Knyzelis
Akhmed Kadiev
Deinis Godzin
Sherali Aimuradov
Deividas Gibeza
Jonathah Voth
3 min. 0:1
Artūras Kurbangalijevas
Martynas Bučas
5 min. 1:1
Edvardas Bacevičius
14 min. 2:1
Sherali Aimudarov
18 min. 3:1
Martynas Bučas
19 min. 4:1
Sherali Aimudarov
20 min. 5:1
22 min. 5:2
Kostas Vilkys
22 min. 5:3
Kostas Vilkys
Milvydas Knyzelis
25 min. 6:3
45 min. 6:4
Evaldas Užkuraitis
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Jurijus Kurbangalijevas
Artūras Kurbangalijevas
Paulius Ruseckas
Evaldas Užkuraitis
Mantas Mažionis
Kostas Vilkys
Julius Užkuraitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Julius Užkuraitis, Edvardas Bacevičius, Artūras Kurbangalijevas.
Raudonos kortelės : Jurijus Kurbangalijevas.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
5. FK VIENUOLIKĖ 4 4
6. FK GRANATA 3 3
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0