LCC MOOSE FC
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
59 (vid. 5.90)
ĮMUŠTA
43 (vid. 4.30)
PRALEISTA
16
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Denis GodzinMartynas BučasEdvardas BacevičiusDaniil DudukalovSherali Aimudarov
10 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Martynas Bučas
8
10
0
0
Denis Godzin
4
10
0
0
Edvardas Bacevičius
11
9
0
0
Daniil Dudukalov
10
6
0
0
Sherali Aimudarov
5
5
0
0
Dmitrij Solovev
3
4
0
0
Dan Negreata
7
3
0
0
Alexander Shargu
10
3
0
0
Deividas Gibeza
11
3
0
0
Stanford Phiri
10
3
0
0
Erik Dudik
10
2
0
0
Ben Schoniger
5
1
0
0
Milvydas Knyzelis
1
1
0
0
Borys Kravchuk
9
0
0
0
Serhii Opolskyi
5
0
0
0
Jonathah Voth
9
0
0
0
Denis Degutis
0
0
0
0
Nicu Gaibu
0
0
0
0
Akhmed Kadiev
1
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
LCC MOOSE FC
2:2
KLAIPĖDA CITY
2
2015-11-16
FM-97
2:3
LCC MOOSE FC
3
2015-11-27
LCC MOOSE FC
4:8
MIŠKO PASAKA
4
2015-12-02
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4:9
LCC MOOSE FC
6
2015-12-18
LCC MOOSE FC
4:8
VAKARŲ FRONTAS
7
2016-01-07
LCC MOOSE FC
6:4
UOSTO DIREKCIJA
8
2016-01-14
LCC MOOSE FC
5:6
SPARTA
9
2016-01-21
AGRpakas-SENDVARIS
2:9
LCC MOOSE FC
10
2016-01-28
LCC MOOSE FC
6:4
KURŠIAI
11
2016-02-04
FC "SUOLIUKAS"
3:11
LCC MOOSE FC
12
2016-02-10
LCC MOOSE FC
3:7
UOSTO DIREKCIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
8
2020-01-19
LCC MOOSE FC
-
UOSTO DIREKCIJA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai