AGRpakas-SENDVARIS
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
49 (vid. 4.90)
ĮMUŠTA
86 (vid. 8.60)
PRALEISTA
-37
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Benas AlseikaTadas JurkusEdvardas KalinovasKarolis TendysRemigijus Vaitkevičius
13 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Benas Alseika
10
13
1
0
Tadas Jurkus
6
9
1
0
Edvardas Kalinovas
7
8
0
0
Karolis Tendys
9
6
0
0
Remigijus Vaitkevičius
6
5
1
0
Sergėjus Bačko
4
3
0
0
Robertas Gudas
7
2
0
0
Vytautas Zablockis
3
1
0
0
Ovidijus Musulas
6
1
0
0
Simas Pranauskas
9
1
1
0
Nerius Vėlyvis
0
0
0
0
Tomas Navardauskas
0
0
0
0
Andrej Seliviorstov
2
0
0
0
Marius Bukauskas
9
0
0
0
Martynas Bačko
3
0
0
0
Mindaugas Seminavičius
10
0
2
0
Jevgenij Slugin
0
0
0
0
Andrius Guralis
0
0
0
0
Julius Mockus
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-10
SPARTA
5:3
AGRpakas-SENDVARIS
3
2015-11-24
AGRpakas-SENDVARIS
4:6
KURŠIAI
4
2015-12-03
FC "SUOLIUKAS"
5:8
AGRpakas-SENDVARIS
5
2015-12-10
AGRpakas-SENDVARIS
1:7
KLAIPĖDA CITY
6
2015-12-14
FM-97
10:9
AGRpakas-SENDVARIS
7
2016-01-07
AGRpakas-SENDVARIS
4:19
MIŠKO PASAKA
8
2016-01-15
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
13:8
AGRpakas-SENDVARIS
9
2016-01-21
AGRpakas-SENDVARIS
2:9
LCC MOOSE FC
9
2016-01-26
VAKARŲ FRONTAS
5:2
AGRpakas-SENDVARIS
11
2016-02-04
AGRpakas-SENDVARIS
8:7
UOSTO DIREKCIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
11
2020-01-26
LCC MOOSE FC
-
AGRpakas-SENDVARIS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai