FM-97
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
49 (vid. 4.90)
ĮMUŠTA
82 (vid. 8.20)
PRALEISTA
-33
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas BačkoVilius ŽiobakasRokas MickūnasBronius JašinskasLukas Beneta
15 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Šarūnas Bačko
10
15
1
0
Vilius Žiobakas
8
5
0
0
Rokas Mickūnas
7
5
1
0
Bronius Jašinskas
9
5
0
0
Markas Martin Šuika
7
4
0
0
Lukas Beneta
9
4
1
0
Martynas Velyvis
0
3
2
0
Vilius Domarkas
1
3
0
0
Arnas Anužis
4
2
0
0
Raidas Šperlingas
2
1
0
0
Vilius Kazlauskas
3
1
0
0
Gediminas Prusevičius
4
1
0
0
Juozas Miravinskas
0
0
0
0
Gerardas Ruzgys
1
0
0
0
Šarūnas Talmontas
1
0
0
0
Ignas Bertašius
0
0
0
0
Klaidas Žukaitis
0
0
0
0
Liudvikas Alminas
7
0
0
0
Giedrius Jurevičius
8
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
5:3
FM-97
2
2015-11-16
FM-97
2:3
LCC MOOSE FC
3
2015-11-23
VAKARŲ FRONTAS
7:4
FM-97
4
2015-11-30
FM-97
7:8
UOSTO DIREKCIJA
5
2015-12-07
SPARTA
11:5
FM-97
6
2015-12-14
FM-97
10:9
AGRpakas-SENDVARIS
7
2016-01-04
KURŠIAI
4:6
FM-97
8
2016-01-13
FM-97
5:10
FC "SUOLIUKAS"
9
2016-01-18
KLAIPĖDA CITY
12:2
FM-97
11
2016-02-01
FM-97
5:13
MIŠKO PASAKA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai