SPARTA
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
67 (vid. 6.70)
ĮMUŠTA
55 (vid. 5.50)
PRALEISTA
12
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius ČižauskasKarolis IntaArtiom LysakovVilius IgnatavičiusArvydas Trizno
16 įvarč.15 įvarč.14 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vilius Čižauskas
8
16
0
0
Karolis Inta
7
15
0
0
Artiom Lysakov
9
14
1
0
Arvydas Trizno
11
7
0
0
Vilius Ignatavičius
8
7
1
0
Artūras Bytautas
6
6
0
0
Žygimantas Dubickas
5
2
0
0
Aleksej Archipov
7
1
0
0
Pavel Ocmacko
0
1
0
0
Anatolijus Žmurko
4
0
0
0
Airidas Latvėnas
1
0
0
0
Žygimantas Stirbys
0
0
0
0
Romanas Zabalotnas
0
0
0
0
Denis Vlasenko
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-10
SPARTA
5:3
AGRpakas-SENDVARIS
2
2015-11-17
KURŠIAI
5:12
SPARTA
3
2015-11-24
SPARTA
10:7
FC "SUOLIUKAS"
4
2015-12-01
KLAIPĖDA CITY
3:2
SPARTA
5
2015-12-07
SPARTA
11:5
FM-97
6
2015-12-15
MIŠKO PASAKA
10:3
SPARTA
7
2016-01-05
SPARTA
11:7
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2016-01-14
LCC MOOSE FC
5:6
SPARTA
9
2016-01-19
SPARTA
4:5
VAKARŲ FRONTAS
9
2016-01-26
UOSTO DIREKCIJA
5:3
SPARTA
12
2016-02-10
VAKARŲ FRONTAS
6:3
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
2
2019-11-24
VAKARŲ FRONTAS
-
SPARTA
3
2019-12-01
SPARTA
-
SPARTA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0