SPARTA
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
67 (vid. 6.70)
ĮMUŠTA
55 (vid. 5.50)
PRALEISTA
12
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius ČižauskasKarolis IntaArtiom LysakovVilius IgnatavičiusArvydas Trizno
16 įvarč.15 įvarč.14 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vilius Čižauskas
8
16
0
0
Karolis Inta
7
15
0
0
Artiom Lysakov
9
14
1
0
Arvydas Trizno
11
7
0
0
Vilius Ignatavičius
8
7
1
0
Artūras Bytautas
6
6
0
0
Žygimantas Dubickas
5
2
0
0
Aleksej Archipov
7
1
0
0
Pavel Ocmacko
0
1
0
0
Anatolijus Žmurko
4
0
0
0
Airidas Latvėnas
1
0
0
0
Žygimantas Stirbys
0
0
0
0
Romanas Zabalotnas
0
0
0
0
Denis Vlasenko
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-10
SPARTA
5:3
AGRpakas-SENDVARIS
2
2015-11-17
KURŠIAI
5:12
SPARTA
3
2015-11-24
SPARTA
10:7
FC "SUOLIUKAS"
4
2015-12-01
KLAIPĖDA CITY
3:2
SPARTA
5
2015-12-07
SPARTA
11:5
FM-97
6
2015-12-15
MIŠKO PASAKA
10:3
SPARTA
7
2016-01-05
SPARTA
11:7
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2016-01-14
LCC MOOSE FC
5:6
SPARTA
9
2016-01-19
SPARTA
4:5
VAKARŲ FRONTAS
9
2016-01-26
UOSTO DIREKCIJA
5:3
SPARTA
12
2016-02-10
VAKARŲ FRONTAS
6:3
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
5
2019-12-11
SPARTA
-
SPARTA
6
2019-12-18
LCC MOOSE FC
-
SPARTA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai