KURŠIAI
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
46 (vid. 4.60)
ĮMUŠTA
65 (vid. 6.50)
PRALEISTA
-19
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas AdamasDalius BarakauskisMindaugas KinčiusMarius ŠilauskasJulius Merkelis
16 įvarč.14 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Justas Adamas
9
16
0
1
Dalius Barakauskis
10
14
0
0
Mindaugas Kinčius
10
7
0
0
Marius Šilauskas
6
4
0
0
Artūras Valatkevičius
10
1
2
0
Martynas Vaišvila
6
1
0
0
Julius Merkelis
4
1
1
0
Vladas Alejevas
1
1
0
1
Rokas Domarkas
2
0
0
0
Donatas Našlėnas
0
0
0
0
Tadas Petrauskas
0
0
0
0
Aurimas Stripinis
5
0
0
0
Vytas Ruškys
8
0
0
0
Jurij Miruta
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-10
UOSTO DIREKCIJA
6:5
KURŠIAI
2
2015-11-17
KURŠIAI
5:12
SPARTA
3
2015-11-24
AGRpakas-SENDVARIS
4:6
KURŠIAI
5
2015-12-08
KURŠIAI
4:2
FC "SUOLIUKAS"
6
2015-12-15
KLAIPĖDA CITY
4:3
KURŠIAI
7
2016-01-04
KURŠIAI
4:6
FM-97
8
2016-01-12
MIŠKO PASAKA
11:1
KURŠIAI
9
2016-01-19
KURŠIAI
10:8
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
10
2016-01-28
LCC MOOSE FC
6:4
KURŠIAI
11
2016-02-02
KURŠIAI
4:2
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai