FC "SUOLIUKAS"
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
45 (vid. 4.50)
ĮMUŠTA
85 (vid. 8.50)
PRALEISTA
-40
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgaras DorogavcevSergej SmyslovEjike Nnamdi NwosuAndrej SmyslovVilius Jokubaitis
22 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgaras Dorogavcev
0
22
1
0
Sergej Smyslov
8
8
0
0
Ejike Nnamdi Nwosu
10
6
0
0
Andrej Smyslov
9
4
1
0
Aleksandr Šipulia
8
2
0
0
Vilius Jokubaitis
3
2
0
0
Alex Rubel
7
1
0
0
Martynas Tumasonis
0
0
0
0
Aleksandr Gorianoj
8
0
0
0
Giedrius Kšanas
2
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
VAKARŲ FRONTAS
7:3
FC "SUOLIUKAS"
2
2015-11-20
FC "SUOLIUKAS"
3:6
UOSTO DIREKCIJA
3
2015-11-24
SPARTA
10:7
FC "SUOLIUKAS"
4
2015-12-03
FC "SUOLIUKAS"
5:8
AGRpakas-SENDVARIS
5
2015-12-08
KURŠIAI
4:2
FC "SUOLIUKAS"
7
2016-01-05
FC "SUOLIUKAS"
1:4
KLAIPĖDA CITY
8
2016-01-13
FM-97
5:10
FC "SUOLIUKAS"
9
2016-01-21
FC "SUOLIUKAS"
5:16
MIŠKO PASAKA
10
2016-01-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
14:6
FC "SUOLIUKAS"
11
2016-02-04
FC "SUOLIUKAS"
3:11
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
16
2020-03-01
FC "SUOLIUKAS"
-
LCC MOOSE FC
17
2020-03-03
FC "SUOLIUKAS"
-
FC "SUOLIUKAS"

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 9 22
2. KLAIPĖDA CITY 9 21
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 8 18
5. PORT MARE 9 17
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 15
7. FK VS-JONUŠAI 8 13
8. SPARTA 9 10
9. KRUOPA 9 9
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. KFA AKADEMIJA 9 2
12. FK ŽEBENKŠTIS 9 1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 10 24
3. LCC MOOSE FC 10 24
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
5. ELVITRANSA 10 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 9 16
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 10 8
11. FK MOSĖDIS 9 3
12. MEMEL 9 3
13. KLAIPĖDOS FM-2 9 0
KLFF partneriai