UOSTO DIREKCIJA
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
59 (vid. 5.90)
ĮMUŠTA
46 (vid. 4.60)
PRALEISTA
13
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras KurbangalijevasJurijus KurbangalijevasMantas MažionisRobertas BaltuonėKostas Vilkys
16 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Kurbangalijevas
12
16
0
0
Jurijus Kurbangalijevas
11
10
0
0
Mantas Mažionis
7
8
0
0
Robertas Baltuonė
9
7
0
2
Kostas Vilkys
9
7
0
0
Julius Užkuraitis
8
6
0
0
Paulius Ruseckas
12
6
0
0
Karolis Simonavičius
7
5
0
0
Gerdas Kančelskis
3
3
0
0
Danas Kulišauskas
2
3
0
0
Donatas Laurinavičius
4
2
0
0
Evaldas Užkuraitis
2
2
0
0
Mindaugas Tilvikas
4
1
0
0
Almantas Mickus
13
0
0
0
Andrius Lukauskas
0
0
0
0
Edvinas Kateiva
0
0
0
0
Tadas Jaugelavičius
0
0
0
0
Žydrūnas Karpis
1
0
0
0
Raimondas Alseika
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-10
UOSTO DIREKCIJA
6:5
KURŠIAI
2
2015-11-20
FC "SUOLIUKAS"
3:6
UOSTO DIREKCIJA
3
2015-11-27
UOSTO DIREKCIJA
2:2
KLAIPĖDA CITY
4
2015-11-30
FM-97
7:8
UOSTO DIREKCIJA
5
2015-12-13
UOSTO DIREKCIJA
8:4
MIŠKO PASAKA
6
2015-12-18
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:9
UOSTO DIREKCIJA
7
2016-01-07
LCC MOOSE FC
6:4
UOSTO DIREKCIJA
8
2016-01-14
VAKARŲ FRONTAS
6:4
UOSTO DIREKCIJA
9
2016-01-26
UOSTO DIREKCIJA
5:3
SPARTA
11
2016-02-04
AGRpakas-SENDVARIS
8:7
UOSTO DIREKCIJA
12
2016-02-10
LCC MOOSE FC
3:7
UOSTO DIREKCIJA
13
2016-02-15
MIŠKO PASAKA
6:6
UOSTO DIREKCIJA
14
2016-02-19
UOSTO DIREKCIJA
8:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai