KLAIPĖDA CITY
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
55 (vid. 5.50)
ĮMUŠTA
36 (vid. 3.60)
PRALEISTA
19
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas NorkūnasViktor KlesčionokAnton ArchipovVitalij GurejevDovydas Stonys
30 įvarč.11 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Norkūnas
12
30
0
0
Viktor Klesčionok
11
11
0
0
Anton Archipov
12
5
0
0
Dovydas Stonys
12
3
0
0
Vitalij Gurejev
7
3
0
0
Denis Dobrijan
11
2
1
0
Dmitrij Burin
6
2
0
0
Virginijus Lapinskas
4
2
0
0
Andrej Marinič
8
1
0
0
Dmitrij Jakovlev
12
1
0
0
Genadij Loginovič
0
0
0
0
Viačeslav Čiumačenko
3
0
0
0
Andrius Jurkūnas
1
0
0
0
Denis Belobokov
2
0
0
0
Andrej Srokin
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
LCC MOOSE FC
2:2
KLAIPĖDA CITY
2
2015-11-19
KLAIPĖDA CITY
10:6
VAKARŲ FRONTAS
3
2015-11-27
UOSTO DIREKCIJA
2:2
KLAIPĖDA CITY
4
2015-12-01
KLAIPĖDA CITY
3:2
SPARTA
5
2015-12-10
AGRpakas-SENDVARIS
1:7
KLAIPĖDA CITY
6
2015-12-15
KLAIPĖDA CITY
4:3
KURŠIAI
7
2016-01-05
FC "SUOLIUKAS"
1:4
KLAIPĖDA CITY
9
2016-01-18
KLAIPĖDA CITY
12:2
FM-97
10
2016-01-26
MIŠKO PASAKA
9:5
KLAIPĖDA CITY
11
2016-02-02
KLAIPĖDA CITY
6:6
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
13
2016-02-15
KLAIPĖDA CITY
2:3
VAKARŲ FRONTAS
14
2016-02-19
UOSTO DIREKCIJA
8:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai