ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
67 (vid. 6.70)
ĮMUŠTA
90 (vid. 9.00)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusIlja PetrovLukas KarulaitisDovydas ZakrevskijEdgaras Stalmokas
25 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Donatas Stankevičius
10
25
1
0
Ilja Petrov
8
10
1
0
Lukas Karulaitis
10
8
0
0
Dovydas Zakrevskij
9
7
0
0
Edgaras Stalmokas
7
6
0
0
Jevgenij Bulbenkov
7
5
1
0
Justas Vainikaitis
8
5
1
0
Ruslan Ašurov
10
1
0
0
Ignas Neimontas
8
0
0
0
Roman Dorofejev
0
0
0
0
Andrius Jonkus
3
0
0
0
Kiril Iovov
1
0
0
0
Pogos Karapetian
3
0
0
0
Karolis Jocys
0
0
0
0
Viačeslav Golovanikov
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
5:3
FM-97
2
2015-11-17
MIŠKO PASAKA
19:4
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2015-12-02
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4:9
LCC MOOSE FC
5
2015-12-08
VAKARŲ FRONTAS
9:4
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2015-12-18
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:9
UOSTO DIREKCIJA
7
2016-01-05
SPARTA
11:7
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2016-01-15
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
13:8
AGRpakas-SENDVARIS
9
2016-01-19
KURŠIAI
10:8
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
10
2016-01-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
14:6
FC "SUOLIUKAS"
11
2016-02-02
KLAIPĖDA CITY
6:6
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai