ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
67 (vid. 6.70)
ĮMUŠTA
90 (vid. 9.00)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusIlja PetrovLukas KarulaitisDovydas ZakrevskijEdgaras Stalmokas
25 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Donatas Stankevičius
10
25
1
0
Ilja Petrov
8
10
1
0
Lukas Karulaitis
10
8
0
0
Dovydas Zakrevskij
9
7
0
0
Edgaras Stalmokas
7
6
0
0
Jevgenij Bulbenkov
7
5
1
0
Justas Vainikaitis
8
5
1
0
Ruslan Ašurov
10
1
0
0
Ignas Neimontas
8
0
0
0
Roman Dorofejev
0
0
0
0
Andrius Jonkus
3
0
0
0
Kiril Iovov
1
0
0
0
Pogos Karapetian
3
0
0
0
Karolis Jocys
0
0
0
0
Viačeslav Golovanikov
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
5:3
FM-97
2
2015-11-17
MIŠKO PASAKA
19:4
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2015-12-02
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4:9
LCC MOOSE FC
5
2015-12-08
VAKARŲ FRONTAS
9:4
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2015-12-18
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:9
UOSTO DIREKCIJA
7
2016-01-05
SPARTA
11:7
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2016-01-15
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
13:8
AGRpakas-SENDVARIS
9
2016-01-19
KURŠIAI
10:8
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
10
2016-01-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
14:6
FC "SUOLIUKAS"
11
2016-02-02
KLAIPĖDA CITY
6:6
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
6 turas.

20.30
FK MOSĖDIS - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. FK JAKAI 3 4
3. KLAIPĖDOS FM 2 3
4. LCC MOOSE FC 3 3
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 5 12
2. FK VS-JONUŠAI 4 12
3. SPARTA 5 12
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 4 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 5 12
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 5 15
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai