VAKARŲ FRONTAS
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
56 (vid. 5.60)
ĮMUŠTA
55 (vid. 5.50)
PRALEISTA
1
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romas StonysAldas ŽernysLinas SkipitisDainius ŽernysVaidotas Juškus
25 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Romas Stonys
13
25
0
0
Aldas Žernys
11
13
0
0
Linas Skipitis
11
11
0
0
Dainius Žernys
6
4
0
0
Henrikas Daublys
9
3
0
0
Arūnas Beinartas
8
3
1
0
Vaidotas Juškus
12
3
0
0
Osvaldas Deringis
3
2
1
0
Vytautas Baltmiškis
4
1
0
0
Aneris Adomkevičius
2
1
0
0
Marius Eibutis
5
0
0
0
Kasparas Davidonis
2
0
0
0
Dainius Bukantas
9
0
0
0
Giedrius Jurevičius
8
0
0
0
Vaidotas Janulionis
0
0
0
0
Žilvinas Ribaltavičius
0
0
0
0
Saulius Beinartas
9
0
0
0
Arvydas Eibutis
0
0
0
0
Kęstutis Deveika
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
VAKARŲ FRONTAS
7:3
FC "SUOLIUKAS"
2
2015-11-19
KLAIPĖDA CITY
10:6
VAKARŲ FRONTAS
3
2015-11-23
VAKARŲ FRONTAS
7:4
FM-97
4
2015-12-01
MIŠKO PASAKA
16:1
VAKARŲ FRONTAS
5
2015-12-08
VAKARŲ FRONTAS
9:4
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2015-12-18
LCC MOOSE FC
4:8
VAKARŲ FRONTAS
8
2016-01-14
VAKARŲ FRONTAS
6:4
UOSTO DIREKCIJA
9
2016-01-19
SPARTA
4:5
VAKARŲ FRONTAS
9
2016-01-26
VAKARŲ FRONTAS
5:2
AGRpakas-SENDVARIS
11
2016-02-02
KURŠIAI
4:2
VAKARŲ FRONTAS
12
2016-02-10
VAKARŲ FRONTAS
6:3
SPARTA
13
2016-02-15
KLAIPĖDA CITY
2:3
VAKARŲ FRONTAS
14
2016-02-19
MIŠKO PASAKA
2:2
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai