2016-02-11, 12 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Audrius Žuta, Eugenijus Starostinas
KLAIPĖDA CITY-2 5:5 BEGA
(b.s. 4:5)
KLAIPĖDA CITY-2
Rungtynių eiga
BEGA
Jevgenij Novičenkin
Roman Abrašin
Ruslan Kočergin
Marius Prišmontas
Oleg Romanèiuk
Andrius Seniūnas
Pavel Siljanov
Igor Sokolov
Pavel Siljanov
6 min. 1:0
9 min. 1:1
Jaunius Zimantas
Igor Sokolov
16 min. 2:1
20 min. 3:1
Įvartis į savo vartus
22 min. 3:2
Mindaugas Šimkus
25 min. 3:3
Mindaugas Šimkus
26 min. 3:4
Romualdas Žukauskas
33 min. 3:5
Mindaugas Šimkus
Roman Abrašin
37 min. 4:5
Ruslan Kočergin
40 min. 5:5
Baudiniai
0:1
Mindaugas Šimkus
Roman Abrašin
1:1
1:1
Jaunius Zimantas
Marius Prišmontas
2:1
2:2
Romualdas Žukauskas
Ruslan Kočergin
3:2
3:3
Gvidas Kulbickas
Pavel Siljanov
4:3
4:4
Šarūnas Juodelis
Igor Sokolov
4:4
4:5
Giedrius Juodis
Andrius Seniūnas
4:5
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Giedrius Juodis
Aidas Zorys
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Gvidas Kulbickas
Egidijus Kiburys
Romualdas Žukauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai