2017-01-11, 6 turas.
Vieta: KU salė Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Orestas Abramavičius
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 8:10 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(3:6)
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Almantas Mickus
Martynas Draukšas
Andrius Marcinkevičius
Arnoldas Nausėdas
Aidas Capas
Audrius Vitkauskas
Martynas Draukšas
1 min. 1:0
Arnoldas Nausėdas
2 min. 2:0
Audrius Vitkauskas
5 min. 3:0
7 min. 3:1
Liudvikas Valius
13 min. 3:2
Marius Stonkus
18 min. 3:3
Aurimas Skurdelis
20 min. 3:4
Robertas Šalkauskas
23 min. 3:5
Aurimas Skurdelis
25 min. 3:6
Aurimas Skurdelis
28 min. 3:7
Robertas Šalkauskas
33 min. 3:8
Aurimas Skurdelis
Arnoldas Nausėdas
34 min. 4:8
36 min. 4:9
Justas Noreika
Andrius Marcinkevičius
38 min. 5:9
Martynas Draukšas
39 min. 6:9
Andrius Marcinkevičius
40 min. 7:9
43 min. 7:10
Audrius Tolis
Arnoldas Nausėdas
48 min. 8:10
Liudvikas Valius
Ernestas Razonas
Aurimas Skurdelis
Edmundas Zakaras
Marius Stonkus
Robertas Šalkauskas
Audrius Tolis
Gediminas Kruša
Justas Noreika

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
5. FK VIENUOLIKĖ 4 4
6. FK GRANATA 3 3
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0