KUSK-VISKAS FUTBOLUI
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
33 (vid. 4.71)
ĮMUŠTA
55 (vid. 7.86)
PRALEISTA
-22
SANTYKIS
Komandos vadovas: Audrius Vitkauskas

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrius MarcinkevičiusAlgimantas BačianskisArnoldas NausėdasSimas JuškaSkirmantas Rakauskas
7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrius Marcinkevičius
6
7
0
0
Algimantas Bačianskis
6
6
0
0
Arnoldas Nausėdas
5
5
0
0
Simas Juška
5
4
1
0
Skirmantas Rakauskas
4
4
1
0
Justas Raziūnas
3
2
0
0
Audrius Vitkauskas
3
2
0
0
Martynas Draukšas
5
2
1
0
Aidas Capas
7
1
2
0
Gediminas Strikys
3
0
0
0
Paulius Lotužis
0
0
0
0
Almantas Mickus
3
0
0
0
Lukas Beneta
0
0
0
0
Saulius Varkalis
0
0
0
0
Andrius Pancerovas
1
0
0
0
Zigmantas Butkus
1
0
0
0
Eimantas Rudavičius
1
0
1
0
Žilvinas Kymantas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-22
IRENITA
12:1
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
2
2016-12-02
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
4:5
SAREMA
3
2016-12-06
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3:2
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
4
2016-12-16
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
9:4
TITANIC
5
2016-12-19
BOČIAI
7:2
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
6
2017-01-11
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
8:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2017-01-18
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
7:14
MIŠKO PASAKA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai