GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
29 (vid. 4.14)
ĮMUŠTA
32 (vid. 4.57)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Komandos vadovas: Mindaugas Jonelys

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis UrbaitisAndrius ButkusAurelijus StaponkaEdvinas BračkusOrestas Abramavičius
10 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Urbaitis
9
10
1
0
Andrius Butkus
10
8
0
0
Aurelijus Staponka
7
7
1
0
Edvinas Bračkus
10
5
0
0
Orestas Abramavičius
7
2
0
0
Andrius Jokšas
7
2
2
0
Simonas Alsys
8
2
0
0
Mantas Gudauskas
5
2
0
0
Darius Uselis
10
1
0
0
Mikas Kura
0
0
0
0
Julius Triuška
2
0
0
0
Mindaugas Jonelys
3
0
0
0
Artūras Montrimas
2
0
0
0
Mindaugas Vijeikis
0
0
0
0
Robertas Uosis
0
0
0
0
Aurimas Šlušnys
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-21
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
2:7
BOČIAI
2
2016-11-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3
2016-12-06
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3:2
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
4
2016-12-13
IRENITA
10:1
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5
2017-01-03
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5:4
SAREMA
6
2017-01-10
MIŠKO PASAKA
6:8
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7
2017-01-17
TITANIC
7:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8
2017-01-25
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3:2
MIŠKO PASAKA
9
2017-01-31
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
10
2017-02-04
IRENITA
4:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai