TITANIC
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
36 (vid. 5.14)
ĮMUŠTA
52 (vid. 7.43)
PRALEISTA
-16
SANTYKIS
Komandos vadovas: Vasilij Nevolia

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Denis DenikajevDonatas StankevičiusNerijus JurkaitisDalius TomkevičiusGiedrius Zaniauskas
11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Denis Denikajev
8
11
0
0
Donatas Stankevičius
8
10
0
0
Nerijus Jurkaitis
8
9
0
0
Dalius Tomkevičius
8
3
0
0
Giedrius Zaniauskas
3
3
0
0
Anton Ananjev
5
2
0
0
Artiom Drozdov
8
1
0
0
Lukas Nedzinskas
5
1
1
0
Darius Gritkus
2
0
0
0
Maksim Nevolia
1
0
0
0
Dovydas Zakrevskij
6
0
0
0
Laurynas Plačas
6
0
0
1
Artiom Jerošenko
0
0
0
0
Artiom Sizikov
0
0
0
0
Aleksandr Orinka
3
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
3
0
0
0
German Jezerskij
2
0
0
0
Vasilij Nevolia
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-25
TITANIC
3:9
MIŠKO PASAKA
2
2016-11-28
BOČIAI
3:3
TITANIC
3
2016-12-09
TITANIC
4:8
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2016-12-16
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
9:4
TITANIC
5
2017-01-06
TITANIC
8:10
IRENITA
6
2017-01-13
SAREMA
7:7
TITANIC
7
2017-01-17
TITANIC
7:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8
2017-01-24
IRENITA
12:4
TITANIC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai