TITANIC
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
36 (vid. 5.14)
ĮMUŠTA
52 (vid. 7.43)
PRALEISTA
-16
SANTYKIS
Komandos vadovas: Vasilij Nevolia

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Denis DenikajevDonatas StankevičiusNerijus JurkaitisDalius TomkevičiusGiedrius Zaniauskas
11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Denis Denikajev
8
11
0
0
Donatas Stankevičius
8
10
0
0
Nerijus Jurkaitis
8
9
0
0
Dalius Tomkevičius
8
3
0
0
Giedrius Zaniauskas
3
3
0
0
Anton Ananjev
5
2
0
0
Artiom Drozdov
8
1
0
0
Lukas Nedzinskas
5
1
1
0
Darius Gritkus
2
0
0
0
Maksim Nevolia
1
0
0
0
Dovydas Zakrevskij
6
0
0
0
Laurynas Plačas
6
0
0
1
Artiom Jerošenko
0
0
0
0
Artiom Sizikov
0
0
0
0
Aleksandr Orinka
3
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
3
0
0
0
German Jezerskij
2
0
0
0
Vasilij Nevolia
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-25
TITANIC
3:9
MIŠKO PASAKA
2
2016-11-28
BOČIAI
3:3
TITANIC
3
2016-12-09
TITANIC
4:8
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2016-12-16
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
9:4
TITANIC
5
2017-01-06
TITANIC
8:10
IRENITA
6
2017-01-13
SAREMA
7:7
TITANIC
7
2017-01-17
TITANIC
7:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8
2017-01-24
IRENITA
12:4
TITANIC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai