KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
39 (vid. 5.57)
ĮMUŠTA
23 (vid. 3.29)
PRALEISTA
16
SANTYKIS
Komandos vadovas: Marius Komovas

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Aurimas SkurdelisErnestas RazonasMarius StonkusEdmundas ZakarasAudrius Tolis
14 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Aurimas Skurdelis
8
14
0
0
Ernestas Razonas
5
7
0
0
Marius Stonkus
9
7
1
0
Audrius Tolis
8
4
0
0
Edmundas Zakaras
9
4
0
0
Robertas Šalkauskas
5
3
0
0
Gediminas Kruša
8
3
0
0
Karolis Atutis
2
2
0
0
Liudvikas Valius
9
1
0
0
Justas Noreika
6
1
0
0
Donatas Surblys
2
0
0
0
Marius Komovas
4
0
0
0
Mantas Grigaitis
0
0
0
0
Edgaras Lukoševičius
0
0
0
0
Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
0
Tomas Tamošauskas
8
0
0
0
Mantas Galdikas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-23
SAREMA
2:5
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2016-11-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3
2016-12-09
TITANIC
4:8
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2016-12-14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:1
BOČIAI
5
2017-01-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:3
MIŠKO PASAKA
6
2017-01-11
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
8:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2017-01-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:1
IRENITA
9
2017-01-31
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
10
2017-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5:2
BOČIAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai