IRENITA
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
43 (vid. 6.14)
ĮMUŠTA
20 (vid. 2.86)
PRALEISTA
23
SANTYKIS
Komandos vadovas: Tadas Gudauskas

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas NavikasMarius ValskisTadas GudauskasGvidas JuškaAurimas Jurgelevičius
17 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Donatas Navikas
9
17
0
0
Marius Valskis
10
8
0
0
Tadas Gudauskas
9
8
0
0
Aurimas Jurgelevičius
9
6
0
0
Gvidas Juška
10
6
1
0
Mindaugas Bagužis
6
5
0
0
Mantas Perepliotovas
9
5
0
0
Simonas Urbys
6
5
0
1
Sigitas Urbys
5
4
0
0
Ernestas Grudys
10
2
0
0
Andrius Paulauskas
0
0
0
0
Saulius Ašmonas
2
0
0
0
Evaldas Razulis
1
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-22
IRENITA
12:1
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
2
2016-11-29
MIŠKO PASAKA
4:7
IRENITA
3
2016-12-07
SAREMA
2:3
IRENITA
4
2016-12-13
IRENITA
10:1
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5
2017-01-06
TITANIC
8:10
IRENITA
6
2017-01-09
IRENITA
0:1
BOČIAI
7
2017-01-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:1
IRENITA
8
2017-01-24
IRENITA
12:4
TITANIC
9
2017-01-30
BOČIAI
3:8
IRENITA
10
2017-02-04
IRENITA
4:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
14 turas
FELIŪGA - KFA-FC NEPTŪNAS

20.10
15 turas
NEWLINK.LT - FK SMK

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 12 25
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
6. KLAIPĖDA CITY 13 23
7. FK SMK 13 22
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 13 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 12 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015