IRENITA
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
43 (vid. 6.14)
ĮMUŠTA
20 (vid. 2.86)
PRALEISTA
23
SANTYKIS
Komandos vadovas: Tadas Gudauskas

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas NavikasMarius ValskisTadas GudauskasGvidas JuškaAurimas Jurgelevičius
17 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Donatas Navikas
9
17
0
0
Marius Valskis
10
8
0
0
Tadas Gudauskas
9
8
0
0
Aurimas Jurgelevičius
9
6
0
0
Gvidas Juška
10
6
1
0
Mindaugas Bagužis
6
5
0
0
Mantas Perepliotovas
9
5
0
0
Simonas Urbys
6
5
0
1
Sigitas Urbys
5
4
0
0
Ernestas Grudys
10
2
0
0
Andrius Paulauskas
0
0
0
0
Saulius Ašmonas
2
0
0
0
Evaldas Razulis
1
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-22
IRENITA
12:1
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
2
2016-11-29
MIŠKO PASAKA
4:7
IRENITA
3
2016-12-07
SAREMA
2:3
IRENITA
4
2016-12-13
IRENITA
10:1
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5
2017-01-06
TITANIC
8:10
IRENITA
6
2017-01-09
IRENITA
0:1
BOČIAI
7
2017-01-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:1
IRENITA
8
2017-01-24
IRENITA
12:4
TITANIC
9
2017-01-30
BOČIAI
3:8
IRENITA
10
2017-02-04
IRENITA
4:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai