BOČIAI
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
31 (vid. 4.43)
ĮMUŠTA
22 (vid. 3.14)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Komandos vadovas: Arūnas Arbatauskas

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rokas GecevičiusAndrius JotkoEduard SmirnovMartynas BučasVytautas Kurmis
9 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Rokas Gecevičius
9
9
0
0
Andrius Jotko
8
6
0
0
Eduard Smirnov
7
5
0
0
Vytautas Kurmis
9
3
0
0
Martynas Bučas
6
3
0
0
Edgaras Drąsutis
9
2
0
0
Erikas Vainoras
9
2
0
0
Stanislovas Normantas
5
2
0
0
Kevinas Drungilas
6
1
0
0
Igor Gul
8
1
0
0
Evaldas Karpavičius
4
1
0
0
Edvardas Bacevičius
6
1
0
0
Paulius Grigaitis
5
0
0
0
Vladimir Gerasimov
1
0
0
0
Tomas Domarkas
3
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
0
Mark Rybakov
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-21
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
2:7
BOČIAI
2
2016-11-28
BOČIAI
3:3
TITANIC
3
2016-12-05
BOČIAI
5:3
MIŠKO PASAKA
4
2016-12-14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:1
BOČIAI
5
2016-12-19
BOČIAI
7:2
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
6
2017-01-09
IRENITA
0:1
BOČIAI
7
2017-01-16
BOČIAI
8:6
SAREMA
9
2017-01-30
BOČIAI
3:8
IRENITA
10
2017-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5:2
BOČIAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai