SAREMA
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
30 (vid. 4.29)
ĮMUŠTA
39 (vid. 5.57)
PRALEISTA
-9
SANTYKIS
Komandos vadovas: Scott Palmer

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasRimantas BogužasSimonas JurkusArmandas PociusTadas Vitkauskas
8 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Kelpšas
7
8
0
0
Rimantas Bogužas
7
6
1
0
Simonas Jurkus
5
4
0
0
Armandas Pocius
5
4
0
0
Tadas Vitkauskas
7
3
0
0
Mykolas Kaveckas
4
2
0
0
Karolis Rokas
7
2
0
0
Irmantas Medutis
5
1
1
0
Mindaugas Bitinas
0
0
0
0
Simas Kaušas
0
0
0
0
Tomas Bardauskas
0
0
0
0
Chadie Naeim
0
0
0
0
Ernestas Alekna
0
0
0
0
Lukas Kereišis
0
0
0
0
Julius Mockus
1
0
0
0
Egidijus Bucevičius
1
0
1
0
Ramūnas Narvilas
5
0
0
0
Scott Palmer
6
0
1
0
Paulius Ruseckas
4
0
0
0
Vadim Pinko
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-23
SAREMA
2:5
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2016-12-02
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
4:5
SAREMA
3
2016-12-07
SAREMA
2:3
IRENITA
4
2016-12-14
MIŠKO PASAKA
7:4
SAREMA
5
2017-01-03
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5:4
SAREMA
6
2017-01-13
SAREMA
7:7
TITANIC
7
2017-01-16
BOČIAI
8:6
SAREMA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai