2017-07-18, 9 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Ernestas Kemėža, Lukas Jonušis
Klaipėdos "KORALAS B" 3:3 Klaipėdos "SAREMA"
(2:1)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "SAREMA"
Dovydas Komža
Karolis Inta
Jonas Bičkus
Maksim Jefišov
Kasparas Davidonis
Benas Babenskas
Aidas Capas
Liutauras Rimkus
Ignas Venckus
Aleksandr Dymov
Aleksandr Fiodorov
Emilijus Golikovas
Vadim Trefilov
Kasparas Voropajevas
Lukas Nikliauza
Ričardas Jasulaitis
Dovydas Rimkus
Markos Kazarian
Ignas Venckus
5 min. 1:0
(11 m.)
Jonas Bičkus
16 min. 2:0
24 min. 2:1
Mykolas Kaveckas
Jonas Bičkus
58 min. 3:1
81 min. 3:2
Mykolas Kaveckas
90 min. 3:3
Mykolas Kaveckas
Kevinas Drungilas
Tomas Bardauskas
Vladimir Gerasimov
Karolis Kelpšas
Karolis Rokas
Scott Palmer
Andrius Alundris
Rokas Simutis
Vadim Pinko
Lukas Kereišis
Mykolas Kaveckas
Chadie Naeim
Eduard Smirnov
Vytas Kereišis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Karolis Kelpšas, Vladimir Gerasimov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0