Klaipėdos "KORALAS B"
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
22 (vid. 3.14)
ĮMUŠTA
29 (vid. 4.14)
PRALEISTA
-7
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim LukashevichIgnas VenckusJonas BičkusKarolis IntaKasparas Davidonis
8 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Maksim Lukashevich
8
0
0
Ignas Venckus
4
1
0
Jonas Bičkus
2
0
0
Serhii Lozinskyi
1
0
0
Kasparas Voropajevas
1
0
0
Kasparas Davidonis
1
0
0
Karolis Inta
1
0
0
Emilijus Golikovas
1
0
0
Arnoldas Nausėdas
0
0
0
Edvardas Drąsutis
0
1
0
Robertas Šalkauskas
0
0
0
Mantas Vilimas
0
0
0
Bohdan Pokoiovyi
0
1
1
Nedas Sudintas
0
0
0
Aleksandr Dymov
0
0
0
Aleksandr Fiodorov
0
1
0
Ričardas Jasulaitis
0
0
0
Maksim Jefišov
0
0
0
Markos Kazarian
0
0
0
Dovydas Komža
0
0
0
Audrius Labžentis
0
0
0
Lukas Nikliauza
0
0
0
Dovydas Rimkus
0
0
0
Benas Babenskas
0
2
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Arvydas Eibutis
0
0
0
Jurijus Kurbangalijevas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-21
Šilalės FK "ŠILALĖ"
4:2
Klaipėdos "KORALAS B"
2
2017-05-14
Klaipėdos "KORALAS B"
2:4
Klaipėdos "BALTAI"
3
2017-05-17
Gargždų "BANGA B"
5:5
Klaipėdos "KORALAS B"
4
2017-07-03
Klaipėdos "KORALAS B"
2:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
6
2017-06-18
Klaipėdos "KORALAS B"
6:1
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
7
2017-06-25
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
9:2
Klaipėdos "KORALAS B"
9
2017-07-18
Klaipėdos "KORALAS B"
3:3
Klaipėdos "SAREMA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
5
nukeltos
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
-
Klaipėdos "KORALAS B"
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Klaipėdos "KORALAS B"
-
Šilalės FK "ŠILALĖ"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3