Gargždų "BANGA B"
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
30 (vid. 3.75)
ĮMUŠTA
16 (vid. 2.00)
PRALEISTA
14
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Neilas SrėbaliusEdgaras AnulisPijus SrėbaliusAugustinas KončiusKristijonas Ivanovas
7 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Neilas Srėbalius
7
0
0
Edgaras Anulis
3
0
0
Augustinas Končius
2
0
0
Pijus Srėbalius
2
0
0
Kristijonas Ivanovas
1
0
0
David Afonso Marques
1
0
0
Dovydas Španceris
1
0
0
Ignas Grykšas
1
1
0
Edgaras Račkauskas
1
1
0
Matas Ilginis
1
1
0
Regimantas Rašutis
0
0
0
Algimantas Bačianskis
0
0
0
Tomas Tamošauskas
0
0
0
Vilmantas Vilimas
0
0
0
Evaldas Magdušauskas
0
0
0
Eimantas Rusteika
0
0
0
Domas Samalius
0
0
0
Eimantas Armalis
0
0
0
Marius Spyčius
0
0
0
Arnas Dumbrauskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
Gargždų "BANGA B"
3:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2
2017-05-10
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
0:9
Gargždų "BANGA B"
3
2017-05-17
Gargždų "BANGA B"
5:5
Klaipėdos "KORALAS B"
4
2017-05-30
Klaipėdos "SAREMA"
1:1
Gargždų "BANGA B"
5
2017-06-07
Gargždų "BANGA B"
1:2
Šilalės FK "ŠILALĖ"
6
2017-06-14
Klaipėdos "BALTAI"
0:3
Gargždų "BANGA B"
8
2017-06-29
Gargždų "BANGA B"
1:8
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
9
2017-07-05
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
0:7
Gargždų "BANGA B"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
-
Gargždų "BANGA B"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3