Gargždų "BANGA B"
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
33
TAŠKAI
58 (vid. 3.63)
ĮMUŠTA
32 (vid. 2.00)
PRALEISTA
26
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Neilas SrėbaliusEdgaras AnulisDovydas ŠpancerisPijus SrėbaliusMindaugas Gelžinis
10 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Neilas Srėbalius
10
0
0
Edgaras Anulis
8
0
0
Dovydas Španceris
5
0
0
Pijus Srėbalius
3
0
0
Augustinas Končius
2
0
0
Ignas Grykšas
2
1
0
Mindaugas Gelžinis
2
0
0
David Afonso Marques
1
0
0
Kristijonas Ivanovas
1
0
0
Ignas Jurgutis
1
0
0
Valdas Antužis
1
1
0
Mantas Petrikas
1
0
0
Paulius Lotužis
1
0
0
Tomas Tamošauskas
1
0
0
Vilmantas Vilimas
1
0
0
Edgaras Račkauskas
1
1
0
Eimantas Rusteika
1
0
0
Matas Ilginis
1
1
0
Domas Samalius
1
0
0
Edvinas Bračkus
0
0
1
Justas Skuodas
0
1
0
Eimantas Armalis
0
0
0
Regimantas Rašutis
0
0
0
Marius Spyčius
0
0
0
Arnas Dumbrauskas
0
0
0
Algimantas Bačianskis
0
0
0
Evaldas Magdušauskas
0
0
0
Darius Zubauskas
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
Gargždų "BANGA B"
3:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2
2017-05-10
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
0:9
Gargždų "BANGA B"
3
2017-05-17
Gargždų "BANGA B"
5:5
Klaipėdos "KORALAS B"
4
2017-05-30
Klaipėdos "SAREMA"
1:1
Gargždų "BANGA B"
5
2017-06-07
Gargždų "BANGA B"
1:2
Šilalės FK "ŠILALĖ"
6
2017-06-14
Klaipėdos "BALTAI"
0:3
Gargždų "BANGA B"
8
2017-06-29
Gargždų "BANGA B"
1:8
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
9
2017-07-05
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
0:7
Gargždų "BANGA B"
10
2017-08-09
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:6
Gargždų "BANGA B"
11
2017-08-16
Gargždų "BANGA B"
1:1
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
12
2017-08-22
Klaipėdos "KORALAS B"
1:3
Gargždų "BANGA B"
13
2017-08-30
Gargždų "BANGA B"
4:2
Klaipėdos "SAREMA"
14
2017-09-24
Šilalės FK "ŠILALĖ"
5:2
Gargždų "BANGA B"
15
2017-09-13
Gargždų "BANGA B"
3:0
Klaipėdos "BALTAI"
17
2017-09-20
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:4
Gargždų "BANGA B"
18
2017-10-04
Gargždų "BANGA B"
5:2
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>