Klaipėdos "BALTAI"
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
14
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
16 (vid. 1.00)
ĮMUŠTA
72 (vid. 4.50)
PRALEISTA
-56
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arvydas TriznoArtūras JanušasŽilvinas KymantasMindaugas KuhlinsRegimantas Raštutis
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Arvydas Trizno
3
0
0
Žilvinas Kymantas
2
1
0
Mindaugas Kuhlins
2
0
0
Artūras Janušas
2
0
0
Regimantas Raštutis
1
0
0
Marius Anužis
1
0
0
Kristupas Šimkus
1
1
0
Robertas Ringys
1
0
0
Gintas Grigalaitis
0
1
0
Vilius Čižauskas
0
0
0
Valdas Bulvydas
0
0
0
Raidas Šperlingas
0
0
0
Paulius Štaraitis
0
0
0
Egidijus Žukauskas
0
0
0
Denis Budajev
0
0
0
Mindaugas Urbė
0
1
0
Mantas Mockus
0
0
0
Irmantas Slušnys
0
1
0
Ramūnas Bacys
0
0
0
Aleksej Archipov
0
0
0
Vilius Zaburas
0
0
0
Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
Giedrius Zaniauskas
0
0
1
Artūras Bytautas
0
0
0
Mantas Galinis
0
0
0
Mindaugas Juodelis
0
1
0
Šarūnas Juodelis
0
0
0
Ričardas Kamisnkas
0
0
0
Edgaras Eibutis
0
0
0
Osvaldas Kurauskas
0
0
0
Juras Martinkėnas
0
0
0
Lukas Nedzinskas
0
0
0
Andrius Puotkalis
0
0
0
Žygimantas Dubickas
0
0
0
Mark Rybakov
0
0
0
Artūras Televičius
0
0
0
Mindaugas Aglinskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Aleksandr Cruselnitchii
3
0
0
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-18
Klaipėdos "BALTAI"
1:6
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
2
2017-05-14
Klaipėdos "KORALAS B"
2:4
Klaipėdos "BALTAI"
3
2017-05-21
Klaipėdos "BALTAI"
1:8
Klaipėdos "SAREMA"
5
2017-07-14
Klaipėdos "BALTAI"
1:9
Šilalės FK "ŠILALĖ"
6
2017-06-14
Klaipėdos "BALTAI"
0:3
Gargždų "BANGA B"
7
2017-06-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:1
Klaipėdos "BALTAI"
8
2017-09-24
Klaipėdos "BALTAI"
0:3
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
9
2017-07-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
6:6
Klaipėdos "BALTAI"
10
2017-09-29
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
3:0
Klaipėdos "BALTAI"
11
2017-08-20
Klaipėdos "BALTAI"
1:8
Klaipėdos "KORALAS B"
12
2017-09-06
Klaipėdos "SAREMA"
6:1
Klaipėdos "BALTAI"
13
2017-09-29
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3:0
Klaipėdos "BALTAI"
15
2017-09-13
Gargždų "BANGA B"
3:0
Klaipėdos "BALTAI"
16
2017-09-29
Klaipėdos "BALTAI"
0:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
17
2017-09-29
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
3:0
Klaipėdos "BALTAI"
18
2017-09-29
Klaipėdos "BALTAI"
0:3
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>