Klaipėdos "SAREMA"
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
5
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
40 (vid. 2.50)
ĮMUŠTA
23 (vid. 1.44)
PRALEISTA
17
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mantas TėvelisKarolis KelpšasKarolis RokasStanislav NormantasMykolas Kaveckas
10 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mantas Tėvelis
10
2
1
Karolis Kelpšas
7
2
0
Karolis Rokas
4
3
0
Stanislav Normantas
3
1
0
Mykolas Kaveckas
3
1
1
Arūnas Arbatauskas
1
0
0
Ramūnas Narvilas
1
0
0
Lukas Šarkauskis
1
0
0
Giedrius Kšanas
1
0
0
Edgar Dorogavcev
1
0
0
Almantas Eidėjus
1
1
0
Andrius Alunderis
0
0
0
Kevinas Drungilas
0
0
0
Martynas Vaišvila
0
0
0
Lukas Bielskis
0
0
0
Lukas Kereišis
0
0
0
Ernestas Alekna
0
0
0
Andrius Jotko
0
0
0
Vytautas Laurinaitis
0
0
0
Tomas Domarkas
0
0
0
Audrius Plonis
0
0
0
Eduard Smirnov
0
0
0
Scott Palmer
0
1
0
Edvardas Bacevičius
0
0
0
Egidijus Bucevičius
0
1
0
Rokas Girtaurtas
0
0
0
Donatas Žičkus
0
1
1
Chadie Naeim
0
0
0
Paulius Ruseckas
0
0
0
Vladimir Gerasimov
0
2
1
Denis Denikajev
0
0
0
Tomas Bardauskas
0
1
0
Vadim Pinko
0
0
0
Rokas Simutis
0
2
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Orestas Abramaviučius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
2
2017-05-11
Klaipėdos "SAREMA"
2:2
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3
2017-05-21
Klaipėdos "BALTAI"
1:8
Klaipėdos "SAREMA"
4
2017-05-30
Klaipėdos "SAREMA"
1:1
Gargždų "BANGA B"
5
2017-06-05
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:0
Klaipėdos "SAREMA"
6
2017-06-12
Klaipėdos "SAREMA"
4:0
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
7
2017-06-26
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:2
Klaipėdos "SAREMA"
8
2017-07-03
Klaipėdos "SAREMA"
1:1
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
9
2017-07-18
Klaipėdos "KORALAS B"
3:3
Klaipėdos "SAREMA"
11
2017-08-20
Šilalės FK "ŠILALĖ"
1:0
Klaipėdos "SAREMA"
12
2017-09-06
Klaipėdos "SAREMA"
6:1
Klaipėdos "BALTAI"
13
2017-08-30
Gargždų "BANGA B"
4:2
Klaipėdos "SAREMA"
14
2017-09-12
Klaipėdos "SAREMA"
0:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
15
2017-10-09
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
2:5
Klaipėdos "SAREMA"
16
2017-09-26
Klaipėdos "SAREMA"
0:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
17
2017-10-21
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
0:3
Klaipėdos "SAREMA"
18
2017-10-13
Klaipėdos "SAREMA"
3:0
Klaipėdos "KORALAS B"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
SPARTA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
MEMEL - FC "SUOLIUKAS"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 4 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
5. SPARTA 3 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>