Klaipėdos "SAREMA"
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
21 (vid. 2.63)
ĮMUŠTA
12 (vid. 1.50)
PRALEISTA
9
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasMantas TėvelisStanislav NormantasMykolas KaveckasLukas Šarkauskis
6 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Kelpšas
6
2
0
Mantas Tėvelis
5
0
1
Stanislav Normantas
3
0
0
Mykolas Kaveckas
3
1
1
Karolis Rokas
1
2
0
Lukas Šarkauskis
1
0
0
Arūnas Arbatauskas
1
0
0
Kevinas Drungilas
0
0
0
Ramūnas Narvilas
0
0
0
Tomas Domarkas
0
0
0
Lukas Kereišis
0
0
0
Giedrius Kšanas
0
0
0
Vytautas Laurinaitis
0
0
0
Almantas Eidėjus
0
0
0
Andrius Jotko
0
0
0
Ernestas Alekna
0
0
0
Lukas Bielskis
0
0
0
Martynas Vaišvila
0
0
0
Andrius Alunderis
0
0
0
Audrius Plonis
0
0
0
Eduard Smirnov
0
0
0
Scott Palmer
0
1
0
Edvardas Bacevičius
0
0
0
Egidijus Bucevičius
0
0
0
Rokas Girtaurtas
0
0
0
Donatas Žičkus
0
1
0
Chadie Naeim
0
0
0
Paulius Ruseckas
0
0
0
Edgar Dorogavcev
0
0
0
Vladimir Gerasimov
0
2
0
Denis Denikajev
0
0
0
Tomas Bardauskas
0
1
0
Vadim Pinko
0
0
0
Rokas Simutis
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Orestas Abramaviučius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
2
2017-05-11
Klaipėdos "SAREMA"
2:2
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3
2017-05-21
Klaipėdos "BALTAI"
1:8
Klaipėdos "SAREMA"
4
2017-05-30
Klaipėdos "SAREMA"
1:1
Gargždų "BANGA B"
5
2017-06-05
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:0
Klaipėdos "SAREMA"
6
2017-06-12
Klaipėdos "SAREMA"
4:0
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
7
2017-06-26
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:2
Klaipėdos "SAREMA"
8
2017-07-03
Klaipėdos "SAREMA"
1:1
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
9
2017-07-18
Klaipėdos "KORALAS B"
3:3
Klaipėdos "SAREMA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3