2017-09-10, 14 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Giedrius Zaniauskas, Irmantas Žuta
Klaipėdos "KORALAS B" 1:11 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
(1:1)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
Dovydas Komža
Lukas Nikliauza
Emilijus Golikovas
Kasparas Voropajevas
Mantas Vilimas
Maksim Jefišov
Markos Kazarian
Benas Babenskas
Ignas Venckus
Aleksandr Fiodorov
Aleksandr Dymov
Maksimas Senkevičius
Dominykas Liutkus
Ričardas Jasulaitis
Ignas Venckus
26 min. 1:0
40 min. 1:1
Tomas Norkūnas
47 min. 1:2
Andrej Smyslov
50 min. 1:3
Denis Mišin
53 min. 1:4
Martynas Vėlyvis
Įvartis į savo vartus
55 min. 1:5
58 min. 1:6
Martynas Vėlyvis
59 min. 1:7
Donatas Stankevičius
74 min. 1:8
Donatas Stankevičius
76 min. 1:9
Martynas Vėlyvis
78 min. 1:10
Donatas Stankevičius
87 min. 1:11
Eimantas Mongirdas
Dmitrij Jakovlev
Sergej Jakovlev
Tomas Norkūnas
Vaidotas Juškus
Denis Dobrijan
Dovydas Zakrevskij
Denis Mišin
Martynas Vėlyvis
Eimantas Mongirdas
Donatas Stankevičius
Andrej Smyslov
Roman Abrašin
Justas Vainikaitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ignas Venckus, Vaidotas Juškus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
AGLUONA-GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

20.05
FK "GRANATA" - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

21.10
MEGLARAS - ELVITRANSA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 10 27
2. KLAIPĖDA CITY 10 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. SAREMA 10 21
6. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
7. FELIŪGA 10 19
8. FK "GRANATA" 10 19
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
10. KRUOPA 10 18
11. VAKARŲ FRONTAS 10 15
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
13. NAUTICA 10 13
14. ELVITRANSA 10 7
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai