2017-09-10, 14 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Giedrius Zaniauskas, Irmantas Žuta
Klaipėdos "KORALAS B" 1:11 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
(1:1)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
Dovydas Komža
Lukas Nikliauza
Emilijus Golikovas
Kasparas Voropajevas
Mantas Vilimas
Maksim Jefišov
Markos Kazarian
Benas Babenskas
Ignas Venckus
Aleksandr Fiodorov
Aleksandr Dymov
Maksimas Senkevičius
Dominykas Liutkus
Ričardas Jasulaitis
Ignas Venckus
26 min. 1:0
40 min. 1:1
Tomas Norkūnas
47 min. 1:2
Andrej Smyslov
50 min. 1:3
Denis Mišin
53 min. 1:4
Martynas Vėlyvis
Įvartis į savo vartus
55 min. 1:5
58 min. 1:6
Martynas Vėlyvis
59 min. 1:7
Donatas Stankevičius
74 min. 1:8
Donatas Stankevičius
76 min. 1:9
Martynas Vėlyvis
78 min. 1:10
Donatas Stankevičius
87 min. 1:11
Eimantas Mongirdas
Dmitrij Jakovlev
Sergej Jakovlev
Tomas Norkūnas
Vaidotas Juškus
Denis Dobrijan
Dovydas Zakrevskij
Denis Mišin
Martynas Vėlyvis
Eimantas Mongirdas
Donatas Stankevičius
Andrej Smyslov
Roman Abrašin
Justas Vainikaitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ignas Venckus, Vaidotas Juškus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3