2017-09-10, 14 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Giedrius Zaniauskas, Irmantas Žuta
Klaipėdos "KORALAS B" 1:11 Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
(1:1)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
Dovydas Komža
Lukas Nikliauza
Emilijus Golikovas
Kasparas Voropajevas
Mantas Vilimas
Maksim Jefišov
Markos Kazarian
Benas Babenskas
Ignas Venckus
Aleksandr Fiodorov
Aleksandr Dymov
Maksimas Senkevičius
Dominykas Liutkus
Ričardas Jasulaitis
Ignas Venckus
26 min. 1:0
40 min. 1:1
Tomas Norkūnas
47 min. 1:2
Andrej Smyslov
50 min. 1:3
Denis Mišin
53 min. 1:4
Martynas Vėlyvis
Įvartis į savo vartus
55 min. 1:5
58 min. 1:6
Martynas Vėlyvis
59 min. 1:7
Donatas Stankevičius
74 min. 1:8
Donatas Stankevičius
76 min. 1:9
Martynas Vėlyvis
78 min. 1:10
Donatas Stankevičius
87 min. 1:11
Eimantas Mongirdas
Dmitrij Jakovlev
Sergej Jakovlev
Tomas Norkūnas
Vaidotas Juškus
Denis Dobrijan
Dovydas Zakrevskij
Denis Mišin
Martynas Vėlyvis
Eimantas Mongirdas
Donatas Stankevičius
Andrej Smyslov
Roman Abrašin
Justas Vainikaitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ignas Venckus, Vaidotas Juškus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>