2017-08-02, 5 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Lukas Jonušis, Eugenius Starostinas
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 4:2 Klaipėdos "KORALAS B"
(1:1)
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "KORALAS B"
Oleg Romančiuk
Volodymyr Maksimenko
Vaidotas Juškus
Andrej Srokin
Aleksandras Šeremetjevas
Denis Dobrijan
Šarūnas Gencius
Donatas Stankevičius
Žygimantas Šakys
Dovydas Zakrevskij
Marius Prišmontas
Dovydas Stonys
Denis Mišin
Vladas Alejevas
Armandas Rakauskis
Dovydas Zakrevskij
3 min. 1:0
12 min. 1:1
Kasparas Davidonis
Dovydas Zakrevskij
55 min. 2:1
59 min. 2:2
Murid Rehmi
Donatas Stankevičius
77 min. 3:2
Dovydas Zakrevskij
83 min. 4:2
Dovydas Komža
Audrius Labžentis
Emilijus Golikovas
Kasparas Voropajevas
Dovydas Rimkus
Maksim Jefišov
Kasparas Davidonis
Benas Babenskas
Ignas Venckus
Neilas Urba
Aleksandr Dymov
Aleksandr Fiodorov
Vadim Trefilov
Edgaras Drąsutis
Lukas Nikliauza
Murid Rehmi
Ričardas Jasulaitis
Markos Kazarian
Nedas Sudintas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Volodymyr Maksimenko, Donatas Stankevičius, Audrius Labžentis, Neilas Urba, Vadim Trefilov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai