2017-10-21, 19 turas.
Vieta: GargŽdų miesto stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Tomas Lavrinavičius, Osvaldas Pliuškys
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 0:1 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(0:0)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Edvinas Razutis
Marius Komovas
Tadas Balčiūnas
Artūras Mosejevas
Edgaras Jokubaitis
Robertras Tranas
Zigmantas Butkus
Marius Valskis
Audrius Tolis
Kazimieras Žutautas
Maksim Jegorov
Aurimas Peištaras
Kostas Skarbalius
Arnoldas Nausėdas
Mindaugas Žemaitaitis
59 min. 0:1
Vytautas Kurmis
Ernestas Macenis
Ramūnas Jokubaitis
Darius Kavaliauskas
Vilius Zbarauskas
Pranas Rauktys
Vytautas Kurmis
Vytautas Žukauskas
Darius Radavičius
Mindaugas Zaveckas
Vygandas Dajoras
Mantas Aivaras Kurmis
Aivaras Buzas
Henrikas Zobėla
Viktoras Joknys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Aivaras Buzas, Vygandas Dajoras.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
13 turas.

18.00
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "ATLANTAS B" 3 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 18 42
4. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
5. FC "SUOLIUKAS" 18 40
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 19 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai