2018-09-11, 7 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Ernestas Kemėža, Eimantas Rudavičius, Mindaugas Drąsutis
Klaipėdos "SAREMA" 2:9 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(2:4)
Klaipėdos "SAREMA"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Simas Kaušas
Rokas Girtautas
Karolis Kelpšas
Scott Palmer
Almantas Eidėjus
Mantas Tėvelis
Lukas Šarkauskis
Jurij Miruta
Ramūnas Narvilas
Lukas Jonušis
Lukas Kereišis
Paulius Lukoševičius
Edmundas Gaigalas
Paulius Ruseckas
Chadie Naeim
5 min. 0:1
Deividas Šiuša
8 min. 0:2
Marius Papšys
Karolis Kelpšas
9 min. 1:2
34 min. 1:3
Deividas Šiuša
37 min. 1:4
Yurii Teterenko
Karolis Kelpšas
42 min. 2:4
54 min. 2:5
(11 m.)
Marius Papšys
71 min. 2:6
Deividas Šiuša
74 min. 2:7
Marius Papšys
79 min. 2:8
Marius Papšys
84 min. 2:8
neįmuštas 11 m.
Marius Papšys
87 min. 2:9
Deividas Šiuša
Eimantas Graželis
Yurii Teterenko
Ruslan Marushka
Dominykas Čiesna
Marius Papšys
Martynas Bačko
Gustas Gumbaravičius
Deividas Šiuša
Vladislav Kučerov
Arnas Vismantas
Nerijus Beresna
Gintas Rakauskas
Dovydas Šaulys
Dovydas Švambaris

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
13. KRUOPA 18 28
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. VAKARŲ FRONTAS 17 12
18. FOTOAPARATAS.LT 18 11
19. MEGLARAS 18 8
20. TITANIC-KFA 18 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai