2018-09-11, 7 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Ernestas Kemėža, Eimantas Rudavičius, Mindaugas Drąsutis
Klaipėdos "SAREMA" 2:9 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(2:4)
Klaipėdos "SAREMA"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Simas Kaušas
Rokas Girtautas
Karolis Kelpšas
Scott Palmer
Almantas Eidėjus
Mantas Tėvelis
Lukas Šarkauskis
Jurij Miruta
Ramūnas Narvilas
Lukas Jonušis
Lukas Kereišis
Paulius Lukoševičius
Edmundas Gaigalas
Paulius Ruseckas
Chadie Naeim
5 min. 0:1
Deividas Šiuša
8 min. 0:2
Marius Papšys
Karolis Kelpšas
9 min. 1:2
34 min. 1:3
Deividas Šiuša
37 min. 1:4
Yurii Teterenko
Karolis Kelpšas
42 min. 2:4
54 min. 2:5
(11 m.)
Marius Papšys
71 min. 2:6
Deividas Šiuša
74 min. 2:7
Marius Papšys
79 min. 2:8
Marius Papšys
84 min. 2:8
neįmuštas 11 m.
Marius Papšys
87 min. 2:9
Deividas Šiuša
Eimantas Graželis
Yurii Teterenko
Ruslan Marushka
Dominykas Čiesna
Marius Papšys
Martynas Bačko
Gustas Gumbaravičius
Deividas Šiuša
Vladislav Kučerov
Arnas Vismantas
Nerijus Beresna
Gintas Rakauskas
Dovydas Šaulys
Dovydas Švambaris

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai