2018-10-23, 12 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Ernestas Kemėža, Tomas Lavrinavičius, Vladimir Gerasimov
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 5:3 Klaipėdos FK "GRANATA"
(3:2)
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Rungtynių eiga
Klaipėdos FK "GRANATA"
Andrius Puotkalis
Vilius Čižauskas
Artūras Bytautas
Dovydas Zakrevskij
Donatas Stankevičius
Arvydas Trizno
Ramūnas Ruibys
Egidijus Bucevičius
Andrius Piekus
Saidas Senkus
Ramūnas Bacys
Vilius Jurčius
Arvydas Trizno
16 min. 1:0
Donatas Stankevičius
18 min. 2:0
Arvydas Trizno
30 min. 3:0
36 min. 3:1
Artūras Kumpis
42 min. 3:2
Artūras Kumpis
65 min. 3:3
Emmanuel Obasi
Dovydas Zakrevskij
76 min. 4:3
Donatas Stankevičius
85 min. 5:3
Egidijus Martinkus
Artūras Jakovenka
Dainius Jankus
Audrius Gadeikis
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Artūras Kumpis
Emmanuel Obasi
Ahmed Salem

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrius Puotkalis, Evaldas Misiūnas, Šarūnas Badaras.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai